Yardım Wifi Mac adresi değiştirme

emaniac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bora
Cihazım
RedmiNote 4X
Konular
2
Selamlar,

Elimde 2 adet RedmiNote4X mevcut. Bunların wifi Mac adresleri aynı bu nedenle aynı yerde wifi kullanamıyorlar. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Galiba kaçak olarak satın alınan ve IMEI tamiri görmüş cihazlar. IMEI tamiri yapılırken aynı yedek üzerinden işlem yapılmıştır. Bir tanesine farklı bir yedek kullanarak yeniden IMEI tamiri yapın.

Oyla:

emaniac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bora
Cihazım
RedmiNote 4X
Konular
2
Selamlar,
Evet Kaçak gelen cihazlar . IMEI tamiri konusunda bilgi verebilirmisiniz. IMEI ile Wifi MAC adresini pek bağdaştıramadım , biraz açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Selamlar,
Evet Kaçak gelen cihazlar . IMEI tamiri konusunda bilgi verebilirmisiniz. IMEI ile Wifi MAC adresini pek bağdaştıramadım , biraz açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

Maalesef IMEI tamiri yasa dışı bir işlem olduğu için forumumuzda anlatımının yapılması yasaktır. Sıkıntınızın nedeni özetle IMEI bilgisinin ve mac adresinin bulunduğu partisyonların aynı olmasından kaynaklanıyor. Çözüm iççin belirttiğim üzere yeniden IMEI tamiri yapılması gerekli. Satın aldığınız kişi/yer veya Zenex ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt