Yardım Wifi kopma ve stabilite sorunu

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Merhaba;
Telefonu tam 2 haftadır kullanıyorum. Vatan dan aldım ve hiçbir ekstra müdahalede bulunmadım. Günlük kullanımda wifi ile ilgili kopma sorunları olduğunu düşünüyorum. Mesela online yayın izlemek için bein ya da youtube uygulamasını açıyorum zaman zaman kesiliyor ve takılmalar oluyor. Özellikle cnlı yayınlarda. Aynı ağ aynı uygulama başka cihazda bu şekilde sorunlar olmuyor. Bu sorun yazılımsal mıdır? Güncelleme bekleyerek çözebilir miyim ya da nasıl çözebilirim?

MEHMET DURAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHEMT
Cihazım
RN 10 pro
Konular
1
En iyi ağları otomatik seç secenegi var kapatin çözerse buraya yazarmisiniz?

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Deniyorum hocam, sonucu paylaşacağım

SpongeBob

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
bendede ayni sorun var modemle cihazmi uyuşmuyor acaba modem bayagi eski

Kenker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Retmi note 10 p
Konular
0
Merhaba;
Telefonu tam 2 haftadır kullanıyorum. Vatan dan aldım ve hiçbir ekstra müdahalede bulunmadım. Günlük kullanımda wifi ile ilgili kopma sorunları olduğunu düşünüyorum. Mesela online yayın izlemek için bein ya da youtube uygulamasını açıyorum zaman zaman kesiliyor ve takılmalar oluyor. Özellikle cnlı yayınlarda. Aynı ağ aynı uygulama başka cihazda bu şekilde sorunlar olmuyor. Bu sorun yazılımsal mıdır? Güncelleme bekleyerek çözebilir miyim ya da nasıl çözebilirim?
Bende de aynı sorun zÇözüm bulundu mu?

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Bende de aynı sorun var. Evdeki modemden mi acaba diye düşünüyorum. Huawei superonline modem var evde. Ne yaptıysam wifi saçmalıyor stabilite sıfır resmen.

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Bende de aynı sorun var. Evdeki modemden mi acaba diye düşünüyorum. Huawei superonline modem var evde. Ne yaptıysam wifi saçmalıyor stabilite sıfır resmen.
Bence evdeki cihazlarda değil sorun, elimizdeki cihazlarda. Bir tane iphone 5s, bir tane iphone 6, bir tane iphone 8 var evde eskiden de RN 7 vardı hiçbirinde (hepsi için aynı wifi ağı üzerinde) bu kadar saçma sapan çalışan ya da hiç çalışmayan bir wifi ile karşılaşmadım. Şu an telefon ile ilgili elimdeki tek olumlu şey bataryası. Eğer ona da bir zeval gelirse, ...

Üst Alt