Yardım Wifi Kopma Sorunu ve Bildirim

Morganblack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
2
Selamlar sizlere iki sorum olacak.
  1. Mi5s cihazımda wifi bağlantısından kopma sorunu yaşamaktayım. Ve bu evimde kullandığım WIFI ağı ile ilgili bir durum değil birçok farklı ağa bağlandım ve sonuç yine aynı. 5 dk yada 10 dk sonra ağdan kopuyorum. Wifi Doctor tarzı bi şey denedim sanırım DNS değiştiriyor ama bi işe yaramadı. Katıldığım ağlarda elle ip ataması yaptım yine değişen bi durum yok. Daha önce başına gelen var mı bu ve benzeri olaydan? Wifi ayarlarımı sıfırlama gibi bi seçeneğim var mıdır?

2. WIFI bağlantısı sırasında telefondaki tüm uygulamalardan bildirim alırken mobil veri esnasında sadece whatsapp bildirimi alıyorum bunun sebebi nedir?
Kullandığım rom : xiaomi.eu 9.10.10

Teşekkürler. İyi Forumlar

mskblt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi5S
Meslek
Bilgisayar Programcılığı-Call Center
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşamaktayım hocam. Wifi durduk yere kapanıyor ağı görmüyor. Global beta yüklü bende de 9.6.27 . Ben bataryayla bi alakası varmı diye düşünmeye başladım bataryayı değiştirdikten sonra olmaya başladı. Deji batarya kullanıyorum. Bir buçuk ay oldu değiştireli ve 3-4 haftadır bu durum oluyor bende.

Oyla:

Morganblack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
2
Aynı sorunu bende yaşamaktayım hocam. Wifi durduk yere kapanıyor ağı görmüyor. Global beta yüklü bende de 9.6.27 . Ben bataryayla bi alakası varmı diye düşünmeye başladım bataryayı değiştirdikten sonra olmaya başladı. Deji batarya kullanıyorum. Bir buçuk ay oldu değiştireli ve 3-4 haftadır bu durum oluyor bende.
Bende günden güne bataryamın öldüğünü hissediyorum bi ihtimal alakası vardır.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
3972mhan, Linkte yer alan çözümleri deneyebilirsiniz...

Oyla:
Üst Alt