Yardım Wifi kaydeldi yazıyor Bağlanmıyor

hyrcn1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HAYRİ
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
merhabalar note 8 pro cihazım bağlı olduğum wifi arada gidip kaydeldi olarak kalıyor ve tekrar uzun bir süre Bağlanmıyor. Bluetooth lu kulaklik bağladıgi zaman daha çok yaşıyorum bu sorunu bunun sebebi nedir neden olabilir çözüm bulabilen varmi b teşekkür ederim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Bu sorun hakkında pek çok şikayet var
Benimki çözüm değil ancak Bluetooth u kapatırsanız sorun düzelecektir

Oyla:

hyrcn1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HAYRİ
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Bu sorun hakkında pek çok şikayet var
Benimki çözüm değil ancak Bluetooth u kapatırsanız sorun düzelecektir
öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için Bluetooth kapadım denedim olmadi yeniden başlattım olmadi modemi yeniden kurdum olmadi suan halen bağlı bile değil wifi ye:(

Oyla:

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için Bluetooth kapadım denedim olmadi yeniden başlattım olmadi modemi yeniden kurdum olmadi suan halen bağlı bile değil wifi ye:(
Hocam unut deyip tekrar bağlanın

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Öncelikle Geçmiş olsun Bu sorun popüler olmaya başladı note 8/pro modellerinde Ben Modem (Router) ı kapatıp açıyorum düzeliyor Veya wifi ağ ismini yada şifresini değiştirin düzelecektir

Oyla:

hyrcn1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HAYRİ
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
teşekkür ediyorum sabah uyandıgimda sorun düzelmisti illaki tekrar başıma gelecek sizin söylediklerinizi denicem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam unut deyip tekrar bağlanın
hocam çok kez denedim bu yöntem çözüm olmadi

Oyla:

ichrkcs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Reh
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Bilg. Prog.
Konular
11
Ağın sağındaki yön simgesine tıklayın en alttan mac ayarını bir diğeriyle değiştirin bağlanacaksınız. Ben böyle çözmüştüm

Oyla:

wiyak5538

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Ağın sağındaki yön simgesine tıklayın en alttan mac ayarını bir diğeriyle değiştirin bağlanacaksınız. Ben böyle çözmüştüm
Ben YouTube'da izledim, IP adresini ve dns'yi değiştirdim, düzeldi, dns 0.0.0.0 yazdığımda, IP adresinin son modunu değiştirdiğimde düzeliyor ama her defa wifi kapatıp açtığımda, Bunu yapmak zorundayım Sorunu tamamen çözmenin bir yolu varsa söyleyebilir misiniz ?

Öncelikle Geçmiş olsun Bu sorun popüler olmaya başladı note 8/pro modellerinde Ben Modem (Router) ı kapatıp açıyorum düzeliyor Veya wifi ağ ismini yada şifresini değiştirin düzelecektir
Ben YouTube'da izledim, IP adresini ve dns'yi değiştirdim, düzeldi, dns 0.0.0.0 yazdığımda, IP adresinin son modunu değiştirdiğimde düzeliyor ama her defa wifi kapatıp açtığımda, Bunu yapmak zorundayım Sorunu tamamen çözmenin bir yolu varsa söyleyebilir misiniz ?

merhabalar note 8 pro cihazım bağlı olduğum wifi arada gidip kaydeldi olarak kalıyor ve tekrar uzun bir süre Bağlanmıyor. Bluetooth lu kulaklik bağladıgi zaman daha çok yaşıyorum bu sorunu bunun sebebi nedir neden olabilir çözüm bulabilen varmi b teşekkür ederim
Ben YouTube'da izledim, IP adresini ve dns'yi değiştirdim, düzeldi, dns 0.0.0.0 yazdığımda, IP adresinin son modunu değiştirdiğimde düzeliyor ama her defa wifi kapatıp açtığımda, Bunu yapmak zorundayım Sorunu tamamen çözmenin bir yolu varsa söyleyebilir misiniz ? teşekkürler

Oyla:
Üst Alt