Çözüldü Wifi kapatıp mobil veriyi açınca şebeke gidiyor

Tody

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.2 RCOIDXM
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar gördüm bazıları yine aynı konuyu açmış ama yeni rom ile olayı çözmüşler twrp yi beceremediğimden dolayı custom rom atamıyorum 2 gündür 3 kez bricklendi telefon en son endonezya fastboot rom attım onda da ilk wifi gitti twrp den format data,wipe cache dalvik,data yapıp tekrar endonezya rom attım bu sefer wifi düzeldi ama wifi yi kapattığım anda şebeke gidiyor bu sorunu nasıl çözeceğim ? dediğim gibi twrp kullanamıyorum lütfen yardım edin yalvarırım iu iş çözülsün bidaha elimi atmam zaten

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Arkadaşlar gördüm bazıları yine aynı konuyu açmış ama yeni rom ile olayı çözmüşler twrp yi beceremediğimden dolayı custom rom atamıyorum 2 gündür 3 kez bricklendi telefon en son endonezya fastboot rom attım onda da ilk wifi gitti twrp den format data,wipe cache dalvik,data yapıp tekrar endonezya rom attım bu sefer wifi düzeldi ama wifi yi kapattığım anda şebeke gidiyor bu sorunu nasıl çözeceğim ? dediğim gibi twrp kullanamıyorum lütfen yardım edin yalvarırım iu iş çözülsün bidaha elimi atmam zaten
Bu konuyu çok dikkatli bir şekilde inceleyerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Oyla:

Tody

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuyu çok dikkatli bir şekilde inceleyerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

o videodan yapmıştım ama gitti persist silinmiş gibi duruyor twrp den atmayı denesem de kırmızı yazılı mount persist(invalid argument) yazıyor adb ile persist atamıyorum şifreli diyor

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
o videodan yapmıştım ama gitti persist silinmiş gibi duruyor twrp den atmayı denesem de kırmızı yazılı mount persist(invalid argument) yazıyor adb ile persist atamıyorum şifreli diyor

Oyla:
Üst Alt