Yardım Wifi İndirme Hızının Düşmesi

Baymühendis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Timur
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Merhabalar Arkadaşlar hi~~ Xiaomi Mi 6 telefonu kullanmaktayım. Sanırım bu güncellemeden dolayı oldu yada bilmiyorum Google Play'den herhangi bir şey indirmek istediğimde ilk başta 2.3Mb ile indiriyor ve değişiyor mesela 2Mb oluyor 1.8Mb falan oluyor. Fakat mesela 20 mb falan indirdikten sonra hız kendi kendine 700kb-300kb-150kb-60kb gibi değerlere düşüyor ve sonra bir daha yükselmiyor dosyaları indirmem çok zor oluyor. Wifi açıp kapatınca düzelir gibi oluyor fakat yine aynı olay oluyor. Bu sıkıntı modemden mi yoksa telefonun Wifi ayarlarında mı bir sıkıntı var çözemedim. Pc'de indirme yaparken bir sıkıntı yaşamıyorum. Yani modemden olacağını pek düşünmüyorum. Bu olayı yaşayıp çözebilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse şimdiden çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden herkese sun~~

kolozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Bu sıkıntı genelde internetin kendisinden oluyor
Türkiyeden çıkan dış kaynaklı server lere ulaşmak bazen çok zorlanıyor
Yani bu bazen herkeste olabilir

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Bu indirme problemi Google Play'de oluyor. VPN açarak daha hızlı indirme yapılabilir. Veri tasarrufu amacıyla mı yapılmış bir şey bilmiyorum ama çok can sıkıcı.

Oyla:

ulasbatuhankoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ulaş
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Merhabalar Arkadaşlar hi~~ Xiaomi Mi 6 telefonu kullanmaktayım. Sanırım bu güncellemeden dolayı oldu yada bilmiyorum Google Play'den herhangi bir şey indirmek istediğimde ilk başta 2.3Mb ile indiriyor ve değişiyor mesela 2Mb oluyor 1.8Mb falan oluyor. Fakat mesela 20 mb falan indirdikten sonra hız kendi kendine 700kb-300kb-150kb-60kb gibi değerlere düşüyor ve sonra bir daha yükselmiyor dosyaları indirmem çok zor oluyor. Wifi açıp kapatınca düzelir gibi oluyor fakat yine aynı olay oluyor. Bu sıkıntı modemden mi yoksa telefonun Wifi ayarlarında mı bir sıkıntı var çözemedim. Pc'de indirme yaparken bir sıkıntı yaşamıyorum. Yani modemden olacağını pek düşünmüyorum. Bu olayı yaşayıp çözebilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse şimdiden çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden herkese sun~~
Aynen öyle bende dün fark ettim banada oluyor son sürüme geçtikten sonra oldu ayrıca akn kontrol ettim daha yarısı dolmuş

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
bende dün akşam far ettim bayağı yavaş iniyor sanırım google play den kaynaklanıyor internet yada telefonla ilgili olduğunu sanmıyorum bendede mi6 var global beta 8.4.19 yüklü

Oyla:
Üst Alt