Çözüldü Wifi ile Konuşma Desteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10 9.4.25 Beta
Telefon Modeli
Mi 5s plus
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar ;
Biraz önce annemi aradım (red mi note 5 kullanıyor). Abimin evinde telefon iyi çekmediği için konuşamadık. Daha sonra abimi aradım.
Abim iPhone kullanıyor. Abim bana xiaomi cihazlarda wifi ile konuşmanın nasıl desteklendiğini sordu.Demesine göre telefonun iyi çekmedipi zamanlarda wifi üzerinden konuşma destekleniyormuş. Bu internet sağlayıcısının da verdiği bir hizmet değilmiş. Ben de böyle bir şeyi uygulamalar hariç ilk kez duyduğumu söyledim.
Abimin söylemesine göre iPhone ve Samsung un bazı modellerinde varmış bu özellik.

Sorum şu bizim cihazlarımızda böyle bir özellik var mı? Varsa nasıl çalışıyor?
Teşekkür ederim.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Merhaba arkadaşlar ;
Biraz önce annemi aradım (red mi note 5 kullanıyor). Abimin evinde telefon iyi çekmediği için konuşamadık. Daha sonra abimi aradım.
Abim iPhone kullanıyor. Abim bana xiaomi cihazlarda wifi ile konuşmanın nasıl desteklendiğini sordu.Demesine göre telefonun iyi çekmedipi zamanlarda wifi üzerinden konuşma destekleniyormuş. Bu internet sağlayıcısının da verdiği bir hizmet değilmiş. Ben de böyle bir şeyi uygulamalar hariç ilk kez duyduğumu söyledim.
Abimin söylemesine göre iPhone ve Samsung un bazı modellerinde varmış bu özellik.

Sorum şu bizim cihazlarımızda böyle bir özellik var mı? Varsa nasıl çalışıyor?
Teşekkür ederim.
sitede vowifi olarak arama yapabilirsiniz

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt