Yardım WiFi az çekiyor

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Lineageos 21
Telefon Modeli
Redmi note 12 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaz Redmi note 12 pro 5g cihazda direnç var. Arkadaşımda da Redmi note 8 pro var ve onun telefonunda geforce now da oynayınca hiçbir sorun yokken aynı koşullarda benim telefon ile oynamaya çalışınca görüntü çok kötü oluyor gecikmeler yaşanıyor. Cihazda herhangibir ısınma sorunu yok hyperos te oluyordu şuan lineageos kullanıyorum yine aynı sorun devam ediyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Aynı cihazı kullandım wifi gayet iyi çekiyordu ancak mobil veri berbat şekilde 5 6mb cekiyor

Oyla:

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı cihazı kullandım wifi gayet iyi çekiyordu ancak mobil veri berbat şekilde 5 6mb cekiyor
Mobil veride çok iyi çekmiyor(Vodafone dan kaynaklandığını düşünüyorum) da benim sorunum wifi da dediğim gibi aynı koşullarda rn8 pro çok iyi bir performans verirken rn12 pro çok daha kötü bir performans veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İçini açıp anten kablolarına baktım yerindeydi donanımsal olarak başka ney bu olaya sebep olabilir

Oyla:

RedmiNice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
7
Mobil veride çok iyi çekmiyor(Vodafone dan kaynaklandığını düşünüyorum) da benim sorunum wifi da dediğim gibi aynı koşullarda rn8 pro çok iyi bir performans verirken rn12 pro çok daha kötü bir performans veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İçini açıp anten kablolarına baktım yerindeydi donanımsal olarak başka ney bu olaya sebep olabilir
Eğer cihazın çin cihazı ise band20 yoktur ve mobil veri ve şebekenin az çekmesi normal ancak wifi kısmında ben herhangi bir sorun yaşamadım. Eğer wifi her cihazda güzel çekip te telefonda çekmiyorsa rom la ilgili olabilir.

Oyla:
Üst Alt