Yardım wifi açılmıyor

İbrahim137

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 5
Konular
4
ben mi5 kullanıyorum. Anladığım kadarıyla mıuı global 10.2 sürümündeyim.yaklaşık 1 hafta on gündür wifi hata veriyor.ben açıyorum o kapanıyor.son zamanlarda hiç güncelleme yapmadım.kontrol ettim yeni bir güncelleme de yok zaten. telefonu resetledim düzelmedi. yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Murat Bülent

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi6 6/128 GB
Konular
0
1-1,5 saat kadar önce Miui 11 yüklemeye çalışma gafletine her nedense düştüm. Yüklemedi, arıza verdi, ne arızasını neden verdiğini izah etmez bunlar, malûm. Ama yükleyemedikten başka, wifi adaptörünü bozdu! Telefon wifi'yi açmıyor. Açıyorum, derhal (1 sn. içinde) kapanıyor. Güncellemeyi geri de aldırtmıyor. Tamamlatmıyor da... Nereye baksam çözüm bulamadım, sinir sahibi etti beni. Bildirimde de bulundum ama ses seda yok tabiî. Bilen biri varsa çare anlatsın, ne iyi olur?

İbrahim137

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 5
Konular
4
1-1,5 saat kadar önce Miui 11 yüklemeye çalışma gafletine her nedense düştüm. Yüklemedi, arıza verdi, ne arızasını neden verdiğini izah etmez bunlar, malûm. Ama yükleyemedikten başka, wifi adaptörünü bozdu! Telefon wifi'yi açmıyor. Açıyorum, derhal (1 sn. içinde) kapanıyor. Güncellemeyi geri de aldırtmıyor. Tamamlatmıyor da... Nereye baksam çözüm bulamadım, sinir sahibi etti beni. Bildirimde de bulundum ama ses seda yok tabiî. Bilen biri varsa çare anlatsın, ne iyi olur?
Dostum çözümünü bulursan bana da yazar mısın

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba ,

Belirtmiş olduğunuz arızalar yazılımdan kaynaklanmaktadır. Cihazınızın garantisi servisimize ait ise gönderim sağlayabilirsiniz. Konu hakkında tarafınıza yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt