Yardım Wi-fi internet bağlantısı yok hatası

Brandt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.015
Telefon Modeli
Note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, Xiaomi redmi note 10 pro telefona sahibim. Telefonum iş yerindeki bir modeme bağlanamiyordu, "bağlandı internet yok" hatası veriyordu fakat evde sorunsuz bağlanıyordum. Bugun aynı sorunu evde yaşamaya başladım. Wi-fi baglaniyor fakat internet baglantisi yok sorunu yaşıyorum. Modemi kapatıp açınca düzeliyor fakat 15-20 dakika sonra tekrar gidiyor. Tekrar kapatıp açana kadar gelmiyor. Diğer telefonlarda böyle bir sorun yok. Anlık bir sorunda değil tüm gün test ettim sadece benim telefonuma özgü. Ayrıca hard reset attım. Şu an wi-fi ağından yazıyorum mesela sorun yok ama 15-20 dakika veya 40 dakika sonra gidiyor.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Modem arayüzünden wpa-psk seçili değil ise seçin seçili ise değiştirip tekrar geri seçin.
Zamanında mi 6s ve redmi 8proda bende yaşadım bu şekilde aşmıştim sorunu uzun zaman önce

Oyla:

Brandt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malesef düzelmiyor. Çin malı telefon alırken zaten tereddütteydim, almamam gerekirdi aslında. Neyse, yapacak bi şey yok. Daha fazla sorun çıkartmadan aldığım yere verip orjinal samsung alayım.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu sorun modemin şifreleme yöntemi, kanal ayarı ve dns dağıtama mamasından kaynaklanır sırayla deneyin. en son çare cihaza bağlı olduğunuz ağın ayarlarından elle ip ve dns atamayı deneyin..

Oyla:
Üst Alt