Yardım Wi-Fi Bağlantı Sorunu

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Arkadaşlar bu sorun yüzünden telefonumu formatlamak zorunda kaldım, yine de çözülmüyor lütfen bir yardım edin.

Telefonun wi-fi bölümünden hiçbir wi-fi ağına bağlanılmıyor, bir sürü wi-fi ağı denedim hiçbirine bağlanmıyor, önceden bunun ağla ilgili olduğunu düşündüm fakat evdeki diğer herkesin telefonu bağlanabiliyor yalnızca benimkinde sorun var, formatlamama rağmen düzelmedi, ağı seçiyorum, şifreyi giriyorum, kaydedildi yazıyor öyle kalıyor. Bir türlü bağlanmıyor seçilen ağa, sırf bunu çözmek için telefonuma format atmak zorunda kaldım ama halen ısrarla hiçbir Wi-fi ağına bağlanmıyor telefon, kaydedildi yazıyor gerisi gelmiyor, bağlanmıyor ağlara.

Lütfen bir yardım edin, bu sorun yüzünden moralim alt üst oldu, telefonumu doğru düzgün kullanamıyorum artık, ne yapmam gerek?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
MiFlash ile en baştan temiz bir kurulum yap. Güncelleme yaparken sorun olmuş olabilir. Donanımsal sıkıntı olsa wifi hiç açılmazdı diye tahmin ediyorum.

Oyla:

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
MiFlash ile en baştan temiz bir kurulum yap. Güncelleme yaparken sorun olmuş olabilir. Donanımsal sıkıntı olsa wifi hiç açılmazdı diye tahmin ediyorum.

Hocam izlemem gereken adımlar nedir? MiFlash ne oluyor tam olarak?

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Pek vaktim olmuyor bu aralar fazla yardımcı olamam ama google'da aratırsan detaylı rehberler bulabilirsin. Yazılımı en baştan tertemiz bi şekilde kurmana yarar.

Oyla:

Alexis Ren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Pek vaktim olmuyor bu aralar fazla yardımcı olamam ama google'da aratırsan detaylı rehberler bulabilirsin. Yazılımı en baştan tertemiz bi şekilde kurmana yarar.

Şimdi hocam bu yolu kullanarak direk baştan mı kuruyoruz işletim sistemini? bir sorun olmuyor değil mi?

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eğer bilinçli şekilde doğru dosyalarla doğru adımları izlerseniz sorun olmaz. Hiçbir bilginiz yoksa bilen birinden yardım almanızı tavsiye ederim. Bilgisiz biri yapmaya çalıştığında riski ister istemez var.

Oyla:

Dub

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dub
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
6
Arkadaşlar bu sorun yüzünden telefonumu formatlamak zorunda kaldım, yine de çözülmüyor lütfen bir yardım edin.

Telefonun wi-fi bölümünden hiçbir wi-fi ağına bağlanılmıyor, bir sürü wi-fi ağı denedim hiçbirine bağlanmıyor, önceden bunun ağla ilgili olduğunu düşündüm fakat evdeki diğer herkesin telefonu bağlanabiliyor yalnızca benimkinde sorun var, formatlamama rağmen düzelmedi, ağı seçiyorum, şifreyi giriyorum, kaydedildi yazıyor öyle kalıyor. Bir türlü bağlanmıyor seçilen ağa, sırf bunu çözmek için telefonuma format atmak zorunda kaldım ama halen ısrarla hiçbir Wi-fi ağına bağlanmıyor telefon, kaydedildi yazıyor gerisi gelmiyor, bağlanmıyor ağlara.

Lütfen bir yardım edin, bu sorun yüzünden moralim alt üst oldu, telefonumu doğru düzgün kullanamıyorum artık, ne yapmam gerek?

Bazen uçak modunu açıp kapatmak ağ bağlantı sorunlarını giderebiliyor.
Herhangi başka birşey yapmadan önce isterseniz bir de onu deneyin.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt