Soru WhatsApp'tan gelen konumu Yandex ile açmak?

• Konbuyu başlatan Dub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 3K

Dub

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dub
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
6
Bildiğim kadarıyla WhatsApp'tan gelen konumu Yandex ile açmak için Yandex'in uygulama ayarlarına girip varsayılan olarak ayarlamak gerekiyor, fakat o seçenek aktif olmadığı için ("Varsayılanlar ayarlanmadı" olarak göründüğü için) nasıl ayarlayacağımı bulamadım.

Yapabilen varsa açıklayabilir mi?

cavus25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Bildiğim kadarıyla WhatsApp'tan gelen konumu Yandex ile açmak için Yandex'in uygulama ayarlarına girip varsayılan olarak ayarlamak gerekiyor, fakat o seçenek aktif olmadığı için ("Varsayılanlar ayarlanmadı" olarak göründüğü için) nasıl ayarlayacağımı bulamadım.

Yapabilen varsa açıklayabilir mi?

9.2.3 sürümünü kullanıyorum. İlk olarak yandexi ve google haritaları aç (açık kalsın) GPS ayarlarını aç "Konum erişimi" - google haritalar ayarlarından veri temizle güncellemeleri kaldır. Yandex konum erişimine izin ver. Whatsapp dan bir konum açmaya çalış seçenek verecek Yandex'inde gelmiş olması lazım.

Oyla:

Dub

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dub
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
6
9.2.3 sürümünü kullanıyorum. İlk olarak yandexi ve google haritaları aç (açık kalsın) GPS ayarlarını aç "Konum erişimi" - google haritalar ayarlarından veri temizle güncellemeleri kaldır. Yandex konum erişimine izin ver. Whatsapp dan bir konum açmaya çalış seçenek verecek Yandex'inde gelmiş olması lazım.

Dediklerini yaptıktan sonra, whatsapp'tan konum açmaya çalışınca, çıkan seçeneklere sadece "google haritalar" ve "tarayıcı" geldi, yandex gelmedi. ???

Oyla:

cavus25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Dediklerini yaptıktan sonra, whatsapp'tan konum açmaya çalışınca, çıkan seçeneklere sadece "google haritalar" ve "tarayıcı" geldi, yandex gelmedi. ???

Yandex'in açık ve konum izni olduğuna emin misin gelmesi lazım. Bu arada ben Oreo sürüm kullanıyorum 9.2.3 sürümde de farklılık olabilir (Olasılık)

Oyla:

Dub

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Dub
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
6
Yandex'in açık ve konum izni olduğuna emin misin gelmesi lazım. Bu arada ben Oreo sürüm kullanıyorum 9.2.3 sürümde de farklılık olabilir (Olasılık)

Tekrar kontrol edip denedim ama sonuç yine değişmedi.

Yandex uygulama izinlerinde; "konum" ve "mikrofon" açık.
Diğer izinler'de ise sadece "arkaplanda başlat" seçili.

Sendeki izinleri de kontrol edip, farklı olan varsa bildirir misin?

Oyla:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17

Teşekkürler

Oyla:

Colakoglu61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Teşekkürler .
[doublepost=1528123867,1527256044][/doublepost]

Şuanda sadece yandex üzerinden açılıyor. Bazı konumları google haritalardan açmak istiyorum. İşlemi tersten yaptım olmadı

Oyla:

cavus25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Teşekkürler .

[doublepost=1528123867,1527256044][/doublepost]

Şuanda sadece yandex üzerinden açılıyor. Bazı konumları google haritalardan açmak istiyorum. İşlemi tersten yaptım olmadı
Hiç Google haritalara ihtiyaç duymadım. Ancak çözüm için aklıma ilk gelen yandexnaviyi silmek

Oyla:
Üst Alt