Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 255
  • Görüntüleme 15K

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
29
Başlıkta yazdığı gibi hata aliyorum bu hata 4 ay gibi bi süredir var ve ben WhatsApp kullanamiyorum orjinal stockromdan WhatsApp kurdum olmadı modlu WhatsApp kurdum olmadı customrom ikende modlu, modsuz WhatsApp kuruyorum yine olmuyor fakat aile fertlerinden birini telefonundan xiaominin kendi klonlayıcısı ile 2 WhatsApp yapıp ordan kendi numaramı girince oluyor ama cihaza kaç kere format attım veya stockrom döndüm olmadı bunun sebebi nedir arkadaşlar bu hatayı birtek ben almıyorum bazı alan arkadaşlarda varmış yardımlar için teşekkürler Bu arada stockrom twrp ile döndüm miflash ile stockrom atmadım yardımlar için teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-06-15-41-24-510_space.wall7Fon.png
    Screenshot_2024-02-06-15-41-24-510_space.wall7Fon.png
    193,4 KB · Görüntüleme: 122

Zort-sama

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZORT
Cihazım
Redmi note 5
Konular
24
Telefonunuzda root varmı belki ondandır eğer root varsa magisk ise whatsappin rootu görmemesini sağlayabilirsiniz. Youtubeda bununla ilgili videolar mevcut bakabilirsinz

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunuzda root varmı belki ondandır eğer root varsa magisk ise whatsappin rootu görmemesini sağlayabilirsiniz. Youtubeda bununla ilgili videolar mevcut bakabilirsinz
Kernelsu mevcut

lake_of_tears

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
0
Başlıkta yazdığı gibi hata aliyorum bu hata 4 ay gibi bi süredir var ve ben WhatsApp kullanamiyorum orjinal stockromdan WhatsApp kurdum olmadı modlu WhatsApp kurdum olmadı customrom ikende modlu, modsuz WhatsApp kuruyorum yine olmuyor fakat aile fertlerinden birini telefonundan xiaominin kendi klonlayıcısı ile 2 WhatsApp yapıp ordan kendi numaramı girince oluyor ama cihaza kaç kere format attım veya stockrom döndüm olmadı bunun sebebi nedir arkadaşlar bu hatayı birtek ben almıyorum bazı alan arkadaşlarda varmış yardımlar için teşekkürler Bu arada stockrom twrp ile döndüm miflash ile stockrom atmadım yardımlar için teşekkürler
Merhabalar. Probleminiz çözüldü mü acaba? Ben de 4 gündür bu uyarıyı alıyorum.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
modlu WP lerde bu uyarı veriyor çözüm bulacak mı yoksa tarih mi olacak modlu WP bakacagız şuanda bir çözüm yok .
kernelsudan kaynaklanmaz gizli root hiç bir uygulamada hata vermez.
sorum modlanmış WP lerde. genel

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
modlu WP lerde bu uyarı veriyor çözüm bulacak mı yoksa tarih mi olacak modlu WP bakacagız şuanda bir çözüm yok .
kernelsudan kaynaklanmaz gizli root hiç bir uygulamada hata vermez.
sorum modlanmış WP lerde. genel
çözümü yok
bizde mi kilidini açtık
sonra bu hatayı aldık çözüm bulamadık
başka telefondan deneyince oluyor ama o telefonda olmuyor
anlamadım
orjinal whatsapp
mod vs yok
13t pro

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
103
Uyarıların hepsi bütün modlu sürümlerde geliyor. Ban yememek ve plus kullanmanın bir yolu var onu da yazıyorum. Bu biraz uğraş verici ancak fm ve ym üzerinde hata vermekte. Bazı kişilerde ban yiyip mecburen orjinal sürüme dönmek zorunda kaldılar.

Geçici olarak çözüm;
  1. Play Store'dan Resmi WhatsApp'ı yükleyin ve numaranızı oradan doğrulayın.
  2. YMWhatsApp veya FMWhatsApp klon paketini indirin ve kurun.
  3. YMWhatsApp'ı veya FMWhatsApp'ı açın ve 3 noktaya tıklayın ve Cihazı Bağla'yı seçin.
  4. QR'nin ekran görüntüsünü alın ve (ekran görüntüsünü) başka bir cep telefonuna gönderin.
  5. Resmi WhatsApp'ınızı açın ve Cihazı Bağla'yı seçin (WhatsApp Web ile bağlayacakmışsınız gibi) ve gönderdiğiniz QR'yi diğer cep telefonuna alın ve hepsi bu kadar.

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
29
Uyarıların hepsi bütün modlu sürümlerde geliyor. Ban yememek ve plus kullanmanın bir yolu var onu da yazıyorum. Bu biraz uğraş verici ancak fm ve ym üzerinde hata vermekte. Bazı kişilerde ban yiyip mecburen orjinal sürüme dönmek zorunda kaldılar.

Geçici olarak çözüm;
  1. Play Store'dan Resmi WhatsApp'ı yükleyin ve numaranızı oradan doğrulayın.
  2. YMWhatsApp veya FMWhatsApp klon paketini indirin ve kurun.
  3. YMWhatsApp'ı veya FMWhatsApp'ı açın ve 3 noktaya tıklayın ve Cihazı Bağla'yı seçin.
  4. QR'nin ekran görüntüsünü alın ve (ekran görüntüsünü) başka bir cep telefonuna gönderin.
  5. Resmi WhatsApp'ınızı açın ve Cihazı Bağla'yı seçin (WhatsApp Web ile bağlayacakmışsınız gibi) ve gönderdiğiniz QR'yi diğer cep telefonuna alın ve hepsi bu kadar.
Bu kodda iken telefona kayitli olan kisilerin ismi degilde sadece numarasi yaziyor ve 15 gün sonra tekrar yapmam gerkekiyor ben anlamiyorum yani baska cihazdan girebiliyorum ama orjinal cihazda giremiyorum stockrom denedim custom rom denedim magisk veya kernelsu denedim rootsuz denedim yine ayni hata aliyor bu WhatsApp benim cihazimi engelledimi anlamiyorum engellemiş olsa stockrom veya customrom döndüğümde düzelmesi lazim

Üst Alt