Uygulama WhatsApp yedeğini google drive den çekememe sorunu

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
153
Merhaba hocalarım WhatsApp en son gelen güncellemesi ile yeniden sıfırdan uygulamaya giriş yaptığınızda google drivedaki yedeği alıyor gibi yapıp en son bitirdiğinde 0 sohbet geri getirildi sorunu ile karşı karşıyayız bu durumdan çoğu kullanıcı müzdarip durumda .Ben geçen direnç kaydı için yedek alıp bıraktım sonra cihazı elime alınca yedeği getireyim dedim drive dan ve indirdiğinde tüm konuşma geçmişimiz sıfırlanmış şekilde bize teslim ediliyor.Yıllarca yedek yaptığımız tüm konuşmalar birden bir güncelleme ile silindi.Duruma şöyle çöz
m bulalım dedim iMyFone D-Back bir yazılım ile drivedaki yedeği buluyor sorunsuz şekilde ama bu sefer cihaza yükleme kısmında sorun yaşıyoruz yazılım crackli olduğundan telefona eski whatsapp sürümü kurduğundan uygulama giriş sağlattırmıyor eski sürüm olduğundan kaynaklı.Lisanslı alsam 1 aylık 2k kadar para istiyor bizden .Bende whatsapp yedeğini excell formatına çevirdim kenarda dursun diye biz bu excele çevrilmiş yedeği şuan nasıl whatsapp a yedek olarak gösterebiliriz var mı bilfiğiniz yöntem

Örnek resim alttaki gibidir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240809_194251_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240809_194251_WhatsApp.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 2
Üst Alt