Yardım WhatsApp ve Instagram bildirimleri gelmiyor

Jefx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahri
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar Redmi Note 7 kullanıyorum ve WhatsApp,Instagram uygulamalarinin ayarlarında sıkıntı olmadigi halde uygulamaya girmeyince mesajlar bana iletilmiyor.Yardimci olursanız iyi olur.Tesekkurler.

Genie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
r
Cihazım
Mi max2
Konular
14
Ayarlar- Uygulamaladan whatsapp ve instagramın otomatik başlaması için olan seçeneği aktif etmeniz lazım.

Oyla:

Jefx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahri
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
2
Ayarlar- Uygulamaladan whatsapp ve instagramın otomatik başlaması için olan seçeneği aktif etmeniz lazım.
Açık durumdaydı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Genie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
r
Cihazım
Mi max2
Konular
14
Açık durumdaydı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yapabileceğiniz iki şey var biri otomatik başlatmayı aktif etmek ve diğeri pil tasarrufu kısmından kısıtlama yoku seçmeniz. Gördüğüm kadarıyla ikisi de doğru siz de. Uygulamaları silip tekrar yüklemeyi deneyin düzelmez ise telefonu sıfırlamanızı tavsiye ederim.

Oyla:

Jefx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahri
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
2
Yapabileceğiniz iki şey var biri otomatik başlatmayı aktif etmek ve diğeri pil tasarrufu kısmından kısıtlama yoku seçmeniz. Gördüğüm kadarıyla ikisi de doğru siz de. Uygulamaları silip tekrar yüklemeyi deneyin düzelmez ise telefonu sıfırlamanızı tavsiye ederim.
Şöyle bir sıkıntı var benim sim kartı başka bir Xiaomi telefona taktık ve ona da mesaj gitmedi(normalde gidiyordu o telefonda).Sim kart değişimi yapsam düzelir diye umut ediyordum buraya sormadan değiştirmek istemedim.

Oyla:

Genie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
r
Cihazım
Mi max2
Konular
14
Şöyle bir sıkıntı var benim sim kartı başka bir Xiaomi telefona taktık ve ona da mesaj gitmedi(normalde gidiyordu o telefonda).Sim kart değişimi yapsam düzelir diye umut ediyordum buraya sormadan değiştirmek istemedim.
Sim kart ile alakalı olduğunu hiç zannetmiyorum. Daha önce bu sorunu yaşamış arkadaşlar varsa yardımcı olurlar.

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Hattınızdan aile ve çocuk korumayı kaldırın. Bildirimler gelir. Tabi eğer sorun hücresel veride ise.

Oyla:

Jefx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahri
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
2
Hattınızdan aile ve çocuk korumayı kaldırın. Bildirimler gelir. Tabi eğer sorun hücresel veride ise.
Deneyeceğim sanırım korumalı internete gecmistim hediye internet verdikleri için sorun burada olabilir teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt