Yardım Whatsapp Uygulama Simge Bildirimi Sorunu!

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Arkadaşlar merhaba mıuı 9 varken hiç bir sıkıntım yoktu. Ama mıuı 10 güncelledim whatsap da arkadaşım 1 tane mesaj atsa daha uygulama simgesinde 2 yazıyor neden olabilir çok sinir bozucu. Acil yardımlarınız bekliyorum.

qwasderf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Allah bu gençlerimize bu ufak tefek sorunların dışında dert ve keder vermesin İnşallah, nede büyük sorunlarla karşı karşıyalar, hayretle takip ediyorum

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Allah başka dert vermesin katılıyorum ancak sorunun küçüğü de olmaması lazım diye düşünüyorum beta kullanıcısı değilim sonuçta kararlı olarak çıkan güncellemelerde sürekli ufak tefek sorunlar çıkması can sıkıyor bak şimdi fabrika ayarına dön eski uygulamaları yükle iş çıkıyor boş yere.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk olarak her şeyi varsayılan haliyle kullanıp denerim sonra temamı kurarım sonuçları yazarım.

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Allah bu gençlerimize bu ufak tefek sorunların dışında dert ve keder vermesin İnşallah, nede büyük sorunlarla karşı karşıyalar, hayretle takip ediyorum

Abi öyle deme genç arkadaşların hatunları kızıyor mesajımı görmedin mavi tik olmadın diye haha--

Oyla:

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Oyla:

qwasderf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Oda olmadı hocam arkadaşa fabrika ayarlarına döndürüp denesin sonucuna göre bende öyle yaparım artık
Redmi 5 Plus oreo konusuna detaylıca baktım fabrika ayarlarına döndürenlerde de temiz kurulum yapanlarda da whatsapp sorunu devam ediyormuş kimisinde de hiç böyle sorun olmamış ki bende de bir önceki miui sürümünde sorun yoktu onun için fabrika ayarlarına dönmeyi denemeyeceğim bir süre bekleyeceğiz artık umarım çözülür.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197

haha--haha--haha--

Oyla:

Ufukklc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
16
Redmi 5 Plus oreo konusuna detaylıca baktım fabrika ayarlarına döndürenlerde de temiz kurulum yapanlarda da whatsapp sorunu devam ediyormuş kimisinde de hiç böyle sorun olmamış ki bende de bir önceki miui sürümünde sorun yoktu onun için fabrika ayarlarına dönmeyi denemeyeceğim bir süre bekleyeceğiz artık umarım çözülür.
O zaman beklemek en iyisi ara güncellemeyle çözülür umarım

Oyla:
Üst Alt