Sohbet Whatsapp tan ban yemek (CÖZÜLDÜ)

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Gb whatsapp kullanıyorum daha demin 20 dk ban yedim süre verdi orjinal whatsapp a verilerimi nasıl aktarırım yada gb whatsappı nasıl ban yemeden kullanırım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Son sürüme güncellemeyi deneyin.
Gbwhatsapp seçeneklerinde güncellemeyi denetle mevcut.

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Konular
15
Gb whatsapp kullanıyorum daha demin 20 dk ban yedim süre verdi orjinal whatsapp a verilerimi nasıl aktarırım yada gb whatsappı nasıl ban yemeden kullanırım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Degerli arkadasim. Ayni sorunu yaklasik 2 hafta once yasadim. Kurulumu kaldirip yeniden kurdum. Tum verileri temizledim, surum dusurdum (gbwa'nın), orjinalin uzerine kurmayi denedim vs vs ama birkac saat sonra yeniden ban. Sonra kendi kendime ekteki resimde gorunen sürümü kurarak sorunumu cozdum. 5 gundur problem yasamiyorum. Dosya boyutu buyuk oldugundan ekleyemiyorum. Dosyayi ekteki isimle google da arativer. Kurulum whatsapp paket adi olusturuyor, ikon mavi renkli, wa verilerini yedeklemeyi ve WhatApp klasörü olusturup icine kopyalamayi unutma.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Degerli arkadasim. Ayni sorunu yaklasik 2 hafta once yasadim. Kurulumu kaldirip yeniden kurdum. Tum verileri temizledim, surum dusurdum (gbwa'nın), orjinalin uzerine kurmayi denedim vs vs ama birkac saat sonra yeniden ban. Sonra kendi kendime ekteki resimde gorunen sürümü kurarak sorunumu cozdum. 5 gundur problem yasamiyorum. Dosya boyutu buyuk oldugundan ekleyemiyorum. Dosyayi ekteki isimle google da arativer. Kurulum whatsapp paket adi olusturuyor, ikon mavi renkli, wa verilerini yedeklemeyi ve WhatApp klasörü olusturup icine kopyalamayi unutma.

Ve bu arada google play store da wa yuklu olarak gorunecek, guncelleme tıkını kaldirmayi unutma.

Son düzenleme:

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve bu arada google play store da wa yuklu olarak gorunecek, guncelleme tıkını kaldirmayi unutma.
Hocam aynısını yükledim şuan en son sürümü gb wa nın ztn bu sefer 40 dk lık yedim ve playstorde öyle bir şey gözükmüyor yada ben yanlış bişey yaptım daha detaylı analtırmısınız

kuzey.karayel

I <3 Xiaomi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi mix 2
Meslek
insan kaynakları
Konular
15
Hocam aynısını yükledim şuan en son sürümü gb wa nın ztn bu sefer 40 dk lık yedim ve playstorde öyle bir şey gözükmüyor yada ben yanlış bişey yaptım daha detaylı analtırmısınız
Hocam gbwaplus bu. Klasor adi ne gorunuyor sende.

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Reisler wpden nasıl banlaniyorsunuz. Bu nasıl bir yetenek. 😀 Anlamadığım şey WhatsApp orjinal olan dışında mi bir wp kurdunuz öyle mi banlaniyorsunuz. Senelerdir ben hiç böle bişeyle karsilasmadim

bewuss

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bozcaada
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Reisler wpden nasıl banlaniyorsunuz. Bu nasıl bir yetenek. 😀 Anlamadığım şey WhatsApp orjinal olan dışında mi bir wp kurdunuz öyle mi banlaniyorsunuz. Senelerdir ben hiç böle bişeyle karsilasmadim
Hayır hocam işim gereği bir çok kişi ile konuşuyorum orjinal bussines hesap kullanıyorum ama yinede banlanıyorum her gün

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Hayır hocam işim gereği bir çok kişi ile konuşuyorum orjinal bussines hesap kullanıyorum ama yinede banlanıyorum her gün
Allah Allah ilk kez duydum reis ya. Geçmiş olsun

Üst Alt