Uygulama WhatsApp Silinen Mesajları Görme (Rootsuz)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaşlar

Bugün sizlere bir uygulama paylaşıyorum. En çok sıkıntı çektiğimiz konu olan, WhatsApp nıza gelen ve ardından silinen mesajları göremememiz. Artık buna son veren aşağıdaki uygulama ile yazılan mesajlar silinse dahi ne yazıldığını görebileceğiz. Uygulama çok basit ve işini görüyor. Ayrıca uygulama genel anlamda telefonunuza gelen tüm bildirimleri de kayıt altına alıyor.

Uygulamayı yükledikten sonra SS lerde görüldüğü üzere ayarları yaparak işleme başlayabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bir çok saklama ve depolama seçenekleri mevcut onları ayarlamak size kalmış. Güle güle kullanın :)

ulaşabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Uygulamanın büyük bir güvenlik riski doğurduğunu da belirtmekte fayda var. Tüm bildirim içeriklerine erişme yetkisi veriyorsunuz haberiniz olsun.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu tip uygulamalar, telefonun bildirim sistemini kullanıyorlar. Gelen tüm bildirimleri kaydediyorlar. Bu nedenle de gelen resim, video, çıkartma v.b. şeyleri kaydedemiyor. Yani bir resim ya da çıkartma paylaşılıp silinirse göremiyorsunuz. Ayrıca sessize alınan kişi ya da gruplar varsa, bunlardan bildirim gelmediği için bunlardan silinen mesajlar varsa onları da göremiyorsunuz.
Bu uygulamayı denemedim. Bu tip sorunlar bunda da var mıdır bilmiyorum.

Üst Alt