Yardım Whatsapp ses ayarlari

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaslar merhaba, bildirim sorunu ile aynı mi bilmiyorum. Konuyu paylasmak istedim. Miui10 rus romu kullanıyorum. Telefon tamamen sessizde (medya ve telefon sesleri hepsi sessizde). Ama biri bana mesaj atince ses geliyor bana. Yani telefonu sessize alinca eski telefonlarimda whatsapp da sessiz olurdu. Burda olmuyor. Camera ile foto cekerken ses çıkmıyor. Whatsapp ile cekerken cikiyor. Yani whatsapp telefondan tamamen bağımsız davranıyor. Var midir bor coxumu ya da ayni problemi olan?

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Kamera sesi olayında aynı sorun bende de mevcut fakat bildirimler sessizdeyken ötmüyor

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
"Ayarlar - Ses & Titreşim - Sessiz/Rahatsız etme" Kısmına girip "Tüm sesler" normali seçtiğinizde gelmemesi gerekli.

Oyla:

muratbalikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lütfi Murat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Arkadaslar merhaba, bildirim sorunu ile aynı mi bilmiyorum. Konuyu paylasmak istedim. Miui10 rus romu kullanıyorum. Telefon tamamen sessizde (medya ve telefon sesleri hepsi sessizde). Ama biri bana mesaj atince ses geliyor bana. Yani telefonu sessize alinca eski telefonlarimda whatsapp da sessiz olurdu. Burda olmuyor. Camera ile foto cekerken ses çıkmıyor. Whatsapp ile cekerken cikiyor. Yani whatsapp telefondan tamamen bağımsız davranıyor. Var midir bor coxumu ya da ayni problemi olan?

Aynı problemi ben de yaşıyorum daha bir çözüm bulamadım

Oyla:

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
"Ayarlar - Ses & Titreşim - Sessiz/Rahatsız etme" Kısmına girip "Tüm sesler" normali seçtiğinizde gelmemesi gerekli.
Dediğiniz gibi yaptım. Henüz tam deneyimleyemedigim icin oldu mu bilemiyorum ama bence kamera dışı oldu. Teşekkür ederim.

Oyla:

muratbalikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lütfi Murat
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Normali seçince ses açılıyor ses kapanmıyor. Bize sessiz moddayken mesaj sesi geliyor onu kapatmamız lazım

Oyla:

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Sesli mesaj gelmeye devam ediyor. Çözemedim bu isi. Yani bildirim ayarlarından direk whatsapp mesajlarini sessize alma diye birsey var sanki ama benim istediğim o değilki. Telefon sessizken ses gelmesin. Sesi açınca gelsin istiyorum.

Oyla:

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bu konu ile ilgili bilgisi olan yok mu hiç? Telefonu tamamen sessize alsam da uygulama bildirimleri sesli geliyor. Hepsini tek tek ayrı olarak mute yapabilirim sanırsam. Ancak öyle de yapmak istemiyorum. Telefon sessizdeyken sessiz olmalı. Seslide iken sesli olmalı.

Oyla:

melphis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hard reset attım telefona. Birşey değişmedi. İnternette biraz araştırdım. Bazı kişiler var. Şikayet etmişler ama çözüm sunulmamış. Telefon markası ya da romdan bağımsız olarak bazı kişilerde görülüyor.

Oyla:
Üst Alt