Soru Whatsapp Kamera kalitesi

ilkemdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkem
Cihazım
Mi Note 8 Pro
Konular
12
Merhaba, Ufak bir sorum olacak, Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaparken, Note 8 Pro nun ön kamera kalitesi çok kötü oluyor, sanki pixel pixel görünüyor. Bu durumdan müzdarip olan varmıdır? Böyle saçlar filan bulanık beyaz beyaz gibi yaşlıymış gibi gösteriyor. Lcd panelden kaynaklımıdır? Çünkü normalde çekimi gayet iyi. Yada whatsapp ile ilgili bişeymidir? Çözümü varmıdır?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Merhaba, Ufak bir sorum olacak, Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaparken, Note 8 Pro nun ön kamera kalitesi çok kötü oluyor, sanki pixel pixel görünüyor. Bu durumdan müzdarip olan varmıdır? Böyle saçlar filan bulanık beyaz beyaz gibi yaşlıymış gibi gösteriyor. Lcd panelden kaynaklımıdır? Çünkü normalde çekimi gayet iyi. Yada whatsapp ile ilgili bişeymidir? Çözümü varmıdır?

Whatsapp ile alakalı bir şey hocam bu ne yazık ki. Google duo ile görüşün farkı hissedin. Whatsapp'ın o konuda pek iddiası yok gibi hiçbir güncellemesinde bunu düzeltmiyorda sadece rn8 pro'da bulunan bir sorun değil iphone kullanırkende aynı sorundan müzdariptim ...

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Genelde bağlantı hızı düşük olduğunda görüntü pikselleşir ve bulanıklaşır. çekim gücünün yüksek olduğundan emin olun.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Whatsapp ile alakalı bir şey hocam bu ne yazık ki. Google duo ile görüşün farkı hissedin. Whatsapp'ın o konuda pek iddiası yok gibi hiçbir güncellemesinde bunu düzeltmiyorda sadece rn8 pro'da bulunan bir sorun değil iphone kullanırkende aynı sorundan müzdariptim ...
Kesinlikle katiliyorum daha dun duo yukledim whatsappin goruntulu gorusme kalitesi sikintiliydi duo da goruntu kalitesi cam gibi diyebilirim.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
80
Genelde bağlantı hızı düşük olduğunda görüntü pikselleşir ve bulanıklaşır. çekim gücünün yüksek olduğundan emin olun.
Hocam modemin yanında olmama ve 5ghz wifi olmasına rağmen.... üstelik 80 mbps download 8 mbps'te upload almama rağmen çamur gibi oluyor ne yazık ki whatsapp ile alakalı bir durum bu google duo ile full hd görüşebiliyorken whatsapp'tan çamur gibi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle katiliyorum daha dun duo yukledim whatsappin goruntulu gorusme kalitesi sikintiliydi duo da goruntu kalitesi cam gibi diyebilirim.
Google duo kullandıktan sonra whatsapp görüntülü görüşmeyi tamamen hayatımdan sildim hem ses hem görüntü kalitesi çok büyük bir velinimet yani :)

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Hocam modemin yanında olmama ve 5ghz wifi olmasına rağmen.... üstelik 80 mbps download 8 mbps'te upload almama rağmen çamur gibi oluyor ne yazık ki whatsapp ile alakalı bir durum bu google duo ile full hd görüşebiliyorken whatsapp'tan çamur gibi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Ben pek bi sorun yaşamıyorum whatsappta da

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Baglanti hizindan da fark edebilir dogrudur ama bariz farki anlamak icin duo skype zoom bunlari denemenizde fayda var.

servetinanc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
servet
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
11
Telefonla alakalı hocam uygulama ile sorun

ilkemdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkem
Cihazım
Mi Note 8 Pro
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alakası yok bence, her türlü denedim değişen bişey yok. Hızla filan alakası yok.

ilkemdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkem
Cihazım
Mi Note 8 Pro
Konular
12
Ciddi ciddi acayip fark var aralarında

Üst Alt