Yardım Whatsapp Gelen Fotoğraflar Çift Kaydediyor

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Whatsapptan gelen her fotoğraf galeride 2 tane görünüyor. Ayrıntılara bakıyorum yol aynı fakat biri WhatsApp/Media/Images ise diğeri whatsapp/media/images ama dosyalarda sadece bir tane Whatsapp klasörü var

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Hadi konuyu birde ben hortlatıyım :) depolama alanında hem whatsapp klasoru var hemde android/com.whatsapp var ama ilk baska ana dizinde bulunan whatsapp a kaydediyordu şimdide com.whatsapp klasorune kayıt ediyor global sürümdeyken böyle bir sıkıntı olmadı custom rom kullanıyorum mi 10t pro cihaz bu whatsappın kayıt klasorunu değiştirebilirmiyiz

Burda yazdıgınız tüm önerileri yaptım gene android/com.whatsapp klasoru açıyor oraya kayıt yapıyor

Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Hadi konuyu birde ben hortlatıyım :) depolama alanında hem whatsapp klasoru var hemde android/com.whatsapp var ama ilk baska ana dizinde bulunan whatsapp a kaydediyordu şimdide com.whatsapp klasorune kayıt ediyor global sürümdeyken böyle bir sıkıntı olmadı custom rom kullanıyorum mi 10t pro cihaz bu whatsappın kayıt klasorunu değiştirebilirmiyiz

Burda yazdıgınız tüm önerileri yaptım gene android/com.whatsapp klasoru açıyor oraya kayıt yapıyor
aslında çok basit lakin kelimelerle anlatmak çok karmaşık müsait olduğum bir vakitte ekran görüntüsü kaydı kaparak çözümü ulaştıracağım.

Oyla:

humannur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
humannur
Cihazım
xiomi redmi
Konular
0
Birde ben hortlatayim.. hala ayni iki olsa neyse dört kere kayıt ediyor