Yardım Whatsapp eski yedeklemelere ulaşma problemi

CYBORGmi9t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Whatsapp Drive a aylık yedeklemesini yapıyor fakat 1.5 yıl önceki eski telefonumdan drive a yedeklediğim bir sohbeti bulmam gerekiyor, eski yedeklere nereden ulaşabilirim?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Whatsapp Drive a aylık yedeklemesini yapıyor fakat 1.5 yıl önceki eski telefonumdan drive a yedeklediğim bir sohbeti bulmam gerekiyor, eski yedeklere nereden ulaşabilirim?
bildiğim kadarıyla wp üzerine yazıyor yani eski yedeği tutmaz en son ne ise onu tutar onuda drivedan bulabilirsin. aşağıdaki linkte direk yedeğin olduğu yere götürür sizi. whatsapp da 5 yıllık bi yedeğim var drive da hiç denk gelmedim seri yedeklediğine. belki yedeğin adını değiştirerek algılamasını engelleyebilir başka yedek yapmasına olanak sağlanabilir..

Son düzenleme:

CYBORGmi9t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
2 adet yedekleme görünüyor birinde whatsapp ve telefon numaram yedeği diğerinde Mi9t yedeği yazıyor ama bu yedek çok daha eski başka marka telefonuma aitti, silinmiş galiba kendi kendine :(

NovtyX8

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
2 adet yedekleme görünüyor birinde whatsapp ve telefon numaram yedeği diğerinde Mi9t yedeği yazıyor ama bu yedek çok daha eski başka marka telefonuma aitti, silinmiş galiba kendi kendine :(
Maalesef ki bu yedeği o telefonu kullanmadan kurtarmanız mümkün değil. Drive'daki yedeği görüntüleseniz bile açamayacaksınız, indiremeyeceksiniz. 1 yıldan fazla süre yedeklenmemiş olan yedek, eski telefonlarımız ile birlikte sonsuz yolculuğa çıkıyor. Tek çözüm yedeklemeyi yaptığınız cihazı kullanarak aktarmak.

CYBORGmi9t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
o cihazımın anakartında problem var, desenize gitti yedekler