Yardım Whatsapp durum fotoğraflarındaki görüntü kalitesi

dessindreams

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gülşah
Cihazım
mi note 8
Konular
2
Merhaba,

Bugüne kadar böyle bir sorun yoktu ancak bugün itibariyle whatsapp durumdaki fotoğraflarımmın görüntü kalitesi düşük hale geldi. diğer arkadaşlarım durum fotolarında böyle bi sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Internet bağlantınızla ilgili olabilir. Gizli dosyaları gösterme seçeneği olan bir dosya yöneticisi ile whatspp/media/statuses klasörü altında yer alan durumların çözünürlüklerini kontrol eder misiniz?

Oyla:

dessindreams

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gülşah
Cihazım
mi note 8
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Internet bağlantınızla ilgili olabilir. Gizli dosyaları gösterme seçeneği olan bir dosya yöneticisi ile whatspp/media/statuses klasörü altında yer alan durumların çözünürlüklerini kontrol eder misiniz?

Rica etsem adım adım dediğiniz yere nereden ulaşabileceğimi yazabilir misiniz? baktım ama bulamadım ve anlayamadım :$

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Öncelikle dosya yöneticisine girin. Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve ayarlar altından gizli dosyaları göster seçeneğini aktif edin. Daha sonra geri gelin ve dosya yöneticisinden depolama sekmesine geçiş yapın. Whatsapp klasörü içerisinde yer alan media klasöründe .Statuses isimli bir klasör göreceksiniz. Bu klasör içerisinde durumlara ilişkin fotoğraf ve videolar yer alıyor. Bunların çözünürlüklerini kontrol edin.

Oyla:

dessindreams

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gülşah
Cihazım
mi note 8
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle dosya yöneticisine girin. Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın ve ayarlar altından gizli dosyaları göster seçeneğini aktif edin. Daha sonra geri gelin ve dosya yöneticisinden depolama sekmesine geçiş yapın. Whatsapp klasörü içerisinde yer alan media klasöründe .Statuses isimli bir klasör göreceksiniz. Bu klasör içerisinde durumlara ilişkin fotoğraf ve videolar yer alıyor. Bunların çözünürlüklerini kontrol edin.

dediğiniz yeri buldum, çok teşekkürler ancak orada kendimin değil başkalarının fotoları var whatsapp statusunde, normal midir? onların fotoğraflarındaki kaliteden mi bakıcam?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Kusura bakmayın hocam ben sorunu yanlış anlamışım... Ben sorunu başkalarının durumları düşük çözünürlüklü olarak görüntüleniyor olarak anlamıştım. Sizin sorununuzla daha önce önce hiç karşılaşmadım, maalesef fikrim yok.

Oyla:
Üst Alt