Yardım WhatsApp bildirim sesleri boş

semihdogan7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
A2 Lite
Konular
2
Yeni aldığım A2 Lite modelinde Whatsappdan bildirim seslerine giriyorum boş gözüküyor. İndirip yapıldığını falan duydum ancak ben bildirim sesini sessiz yaparak kullanıyodum telefonum seslideyken çok fazla bildirim sesi geliyor. Bunu nasıl kapatabilirim veya bildirim seslerine sessizi nasıl ekleyebilirim?

mstfoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Whatsapp > bildirimler > bildirim tonu kısmına gelip "yok" diyebilirsiniz. Anladığım kadarıyla sizde bu kısım boş. Emin olmak için yazdım bunu.

Whatsapptan bütün konuşmaları seçip 1 yıl sessize al diyebilirsiniz. Henüz konuşması olmayan kişiler veya sohbetini sildiğiniz kişileri sessize almak için tek tek konuşmaya girip seçeneklerden bildirimleri sessize al demeniz lazım.

Başka bir yöntem rahatsız etmeyin modunu kullanmıyorsanız onu açıp onun aracılığı ile olabilir.
Ayarlar > Ses > Rahatsız Etmeyin > Bildirimler
Bu kısımdan istediğiniz ayarı yapabilirsiniz ama bu ayar tüm uygulamara etki eder. Yaparsanız ona göre yapın. Ayrıca rahatsız etmeyin > çağrılar kısmında istisnalara çağrılara herhangi birinden izin ver diyip bu mod açık iken çağrı almaya devam edebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt