WP Aero

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 145
  • Görüntüleme 28K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
S

Silinen üye 107783

Guest
Uygulamayı kaldırınız ve yeniden indirip, ardından tekrar yükleyiniz.

Uygulamanın bildirim ayarlarından gerekli bildirim ayarlarını yapınız.

Yeniden seste seçtim ama yok. Uygulama on numara, ama bildirimde ses gelmiyor çözemedim.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Yeniden seste seçtim ama yok. Uygulama on numara, ama bildirimde ses gelmiyor çözemedim.

Aynı durum bende de mevcuttu.
Ve çözümü o şekilde yaptım, geliştiricinin de bilgisi var...
Ayarlar / Uygulamalar / Uygulamaları Yönet / WhatsApp : Gerekli izinler ve bildirimleri aktif hale getirdim ve sorunsuz kullanıyorum.

S

Silinen üye 107783

Guest
Aynı durum bende de mevcuttu.
Ve çözümü o şekilde yaptım, geliştiricinin de bilgisi var...
Ayarlar / Uygulamalar / Uygulamaları Yönet / WhatsApp : Gerekli izinler ve bildirimleri aktif hale getirdim ve sorunsuz kullanıyorum.

Hocam oldu, efsane gerçekten. Teşekkürler.

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
bir kaç sorum var .

Sanırım konuşma yedeği gdrive yedeklenmiyor. ( bu işi titanium backup ile yaptık diyelim )
Kullandığımız sürümün üzerine yeni sürümü yüklememiz için eski sürümü kaldırmamız gerektiği söylenmiş o zaman titanium backup da işe yaramaz. her yeni sürümde konuşmalar silinecek konuşma yedeklerini nasıl alabiliriz sürüm yükseltmede.. ve ayrıca eski whatsappda bulunan konuşmaları nasıl bu whatsapp aktarabiliriz ? İleride uygulamayı kullanmaktan vazgeçtik diyelim nasıl orjinal whatsappa yedekleri geri yükleyeceğiz

diğer bir soru da Whatsapp belli bir süre sonra sizi banlıyor mu . konu 20 martta açılmış bu zamana kadar banlanan oldu mu bu uygulamada ?

Son düzenleme:

Hazarbozkurt

Coder
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HESAP SİLİND
Cihazım
HESAP SİLİNDİ
Meslek
HESAP SİLİNDİ
Konular
1
bir kaç sorum var .

Sanırım konuşma yedeği gdrive yedeklenmiyor. ( bu işi titanium backup ile yaptık diyelim )
Kullandığımız sürümün üzerine yeni sürümü yüklememiz için eski sürümü kaldırmamız gerektiği söylenmiş o zaman titanium backup da işe yaramaz. her yeni sürümde konuşmalar silinecek konuşma yedeklerini nasıl alabiliriz sürüm yükseltmede.. ve ayrıca eski whatsappda bulunan konuşmaları nasıl bu whatsapp aktarabiliriz ? İleride uygulamayı kullanmaktan vazgeçtik diyelim nasıl orjinal whatsappa yedekleri geri yükleyeceğiz

diğer bir soru da Whatsapp belli bir süre sonra sizi banlıyor mu . konu 20 martta açılmış bu zamana kadar banlanan oldu mu bu uygulamada ?
Merhaba,
Her yeni güncellemede WhatsApp Aero uygulamasını sıfırdan yüklemenize lüzum yok, üzerine kurulum yapabilirsiniz.
WhatsApp Aero'dan orijinal WhatsApp'a, orijinal WhatsApp'tan WhatsApp Aero'ya yedekleri aktarma ile ilgili bir makale yayınlayacağım.

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Merhaba,
Her yeni güncellemede WhatsApp Aero uygulamasını sıfırdan yüklemenize lüzum yok, üzerine kurulum yapabilirsiniz.
WhatsApp Aero'dan orijinal WhatsApp'a, orijinal WhatsApp'tan WhatsApp Aero'ya yedekleri aktarma ile ilgili bir makale yayınlayacağım.

Diğer soruma cevap vermemişsiniz . Banlanma riski nedir ?

Hazarbozkurt

Coder
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HESAP SİLİND
Cihazım
HESAP SİLİNDİ
Meslek
HESAP SİLİNDİ
Konular
1
Diğer soruma cevap vermemişsiniz . Banlanma riski nedir ?
Merhaba, gözümden kaçtığı için affedin; adımları dikkatlice okur ve uygularsanız ban problemi yaşamazsınız. Yalnız daima bir risk vardır, orijinal dışında ne kullanırsanız kullanın...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aero WhatsApp V8.0

Ayrıcalıklı Özellikler

- Otomatik yanıtlayıcı eklendi.
- Mesaj Zamanlayıcı eklendi, bir zaman belirleyin ve WhatsApp Aero belirlediğiniz zamanda istediğiniz kişiye istediğiniz mesajı göndersin!
- Instagram tarzında hikayeleri ana ekranın üst çubuğunda görebileceğiniz yeni gelişmiş ana ekran stilleri eklendi.

Yeni Eklenenler

- Aurora ve Elegant adlarında iki yeni gelişmiş ana ekran stili eklendi.
- Kapanma süresi +4 ay daha uzatıldı.
- Renk değişikliklerinizi artık canlı önizleyebilirsiniz.
- Ana ekranınızın sağ üst köşesine uçak modu ✈️ eklendi, bu özellik sayesinde istediğiniz zaman yalnızca WhatsApp Aero için internet bağlantısını devredışı bırakabilirsiniz.
- Gizlenmiş sohbetler, ana ekranınızda yer alan okunmamış mesajlar sayacına dahil olmaz.
- Gizlenmiş sohbetlerinizi İletme (Yönlendirme) ekranınızdan gizleyebilirsiniz, etkinleştirmek için gizlenmiş sohbetlerinizin ayarlarını kontrol ediniz.
- WhatsApp veritabanını silmek için seçenek eklendi, gün geçtikçe artan ve gereksiz yer kaplayan veritabanı dosyalarını temizleyebilirsiniz.

Düzeltilen Hatalar

- Bir çok hata giderildi ve hızlandırma çalışmaları yapıldı.
- İspanyolca dili Maydroid tarafından güncellendi.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Hocam whatsapp mesajlarimizi Aeroda nasil geri getiriyoruz ? Restore data diyorum yedek bulunamadi diyo ama halbuki original whatsappi tekrar yukledigimde yedekleri de geri getiriyor

Sent from my MI 9 using Tapatalk

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
bu nekadar güvenli ?
WhatsApp Aero, hiçbir kişisel verinizi sunucumuz üzerinde depolamaz
buna inanalimmi
Facebook'a inanıyor musun peki halen ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam whatsapp mesajlarimizi Aeroda nasil geri getiriyoruz ? Restore data diyorum yedek bulunamadi diyo ama halbuki original whatsappi tekrar yukledigimde yedekleri de geri getiriyor

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Orjinal whatsapp yedeklerini ne yaptıysam ben de getiremedim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt