WP Aero

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 145
  • Görüntüleme 28K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Merhaba WhatsApp aero note 10 cihazıma android 10 güncellemesi geldiğinden beri sorun oluştu kamera da resim çekip göndermeye çalışınca kameraya bağlanmadı gibi uyarı veriyor ve ayrıca medya göndermiyor ve gelen medyaları resim video falan indiremiyorum hata veriyor uygulama geliştiricisi hasan beye mail attım sorunla ilgili geri dönüş olmadı ve sorun da halen düzelmedi bu sebeple başka modlu uygulama kullanıyorum.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Merhaba WhatsApp aero note 10 cihazıma android 10 güncellemesi geldiğinden beri sorun oluştu kamera da resim çekip göndermeye çalışınca kameraya bağlanmadı gibi uyarı veriyor ve ayrıca medya göndermiyor ve gelen medyaları resim video falan indiremiyorum hata veriyor uygulama geliştiricisi hasan beye mail attım sorunla ilgili geri dönüş olmadı ve sorun da halen düzelmedi bu sebeple başka modlu uygulama kullanıyorum.
Fouad wp mi kullanıyorsunuz yeni wp olarak

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Android 10 kullanan arkadaşlar whatsapp aero kullanılmıyor anroid 10da ben başka bir modlu whatsapp buldum FMWhatsapp şuan sıkıntısız kullanıyorum isteyenler kullanabilir

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
Android 10 kullanan arkadaşlar whatsapp aero kullanılmıyor anroid 10da ben başka bir modlu whatsapp buldum FMWhatsapp şuan sıkıntısız kullanıyorum isteyenler kullanabilir
Hocam ben android 10 kullanıyorum mi 8 global kararlı 11.0.4.0 sürümünü. WhatsApp aero sıkıntısız çalışıyor.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45

Ben de android 10 kullanıyorum. Sıkıntısız çalışıyor AERO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt