Sohbet Web Url

M.O.U

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih Osman
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
17
Herkese merhaba. Bir web sayfası oluşturup o sayfaya bir kaç fotoğraf yüklemem lazım. Sonra o sayfanın urlesi ile qrkod oluşturacağım. Hangi yolu izlemem gerek ? İlla web sayfasına da gerek yok. Herhangi bir URL olabilir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Web sayfası uğraşına girmeden yapmak için iki yöntem deneyebilirsiniz.

Postimage yada ImageBB sitelerine üye olup bir albüm oluşturarak resimlerinizi yükleyebilir daha sonrada bu albüm bağlantı adresini link kısaltma servisi yada karekod oluşturma uygulamasına girek bu albüme bağlantı verebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemi Google Fotoğraflar ilede yapabilirsiniz.

Diğer ücretsiz ve basit bir yöntem Blogger yada Tumblr gibi ücretsiz servislerden kendinize bir blog sayfası yukarıdakine benzer bir şekilde paykaşabilirsiniz.

M.O.U

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih Osman
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
17

Postimage yada ImageBB sitelerine üye olup bir albüm oluşturarak resimlerinizi yükleyebilir daha sonrada bu albüm bağlantı adresini link kısaltma servisi yada karekod oluşturma uygulamasına girek bu albüme bağlantı verebilirsiniz.

Diğer ücretsiz ve basit bir yöntem Blogger yada Tumblr gibi ücretsiz servislerden kendinize bir blog sayfası yukarıdakine benzer bir şekilde paykaşabilirsiniz.
Teşekkürler hocam. Deneyeceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukarıdaki yöntemi Google Fotoğraflar ilede yapabilirsiniz.

Hocam peki hangi platformda linki sonradan güncelleme özelliği var biliyor musunuz ? Mesela sonradan bi fotoğraf daha eklemek istiyorum. Link değişmeden ekleyebileceğim şekilde olmalı.

Son düzenleme:
Üst Alt