Web PC Suite - File Transfer

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
Programın Adı : Web PC Suite - File Transfer

Kullanım Amacı : PC den android cihazdaki dosyalara web arabirimi ile erişim

Bunlar benim Asus tabletime ait ve pc den bağlantı esnasındaki ekran görüntüleri

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kısaca kullanım şekli ve amacı :

mevcut network de, Android cihazınız var tlf/tablet

bu cihazdaki dosyalara pc den erişim maksadı ile

Programı store dan kurduktan sonra klasik onay ekranı ve çalışma sayfası olan ilk mavi ekran ve adres bilgisi gelir ve onu ie/firefox/opera gibi browser ınıza yazarsınız ve cihaza ilk erişimi sağlarsınız.
siz android cihaza bağlanmak istediğinizde cihazın ekranında kabul etmek için Accept butonu bekler ve onaylayınca da 2.ekrandakine benzer bir ekran ile karşılaşırsınız ve 3. ekranda da ben tabletimdeki bir mp3 ü dinlerken görüyorsunuz
android cihazınızın hem dahili hemde sd kart bellek kısmına erişim sağlayabilirsiniz

bunun airport gibi yazılımlardan en büyük avantajı ise...
orda bir üyelik vs olmakta ve LAN ın dışında wan erişimi de bulunmakta. burda belirttiğim gibi metcut evde hemen yanınızdaki cihaza erişmek için kullanıyorsunuz
otg vs yok ise vede sürkeli sd kartı çıkart tak gibi işlemler yerine bu program size baya kolaylık sağlayacaktır.

başarılar

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: Web PC Suite - File Transfer

teşekkürler hocam görsel olarak güzel bi sistem ama bilgi olsun diye şunları söylemek istiyorum miui kendi dosya yöneticisinde buna benzer bi özellik var ama görsel değil bilgisayara ftp client yüklerseniz telefona dosya göndere bilirsiniz yüklemeden de sadece telefondaki dosyalara erişim sağlaya bilir indirme yapabilirsiniz. Birde benim daimi kullandığım xplore proramı hem şahane dosya yöneticisi gerek normal kullanım gerekse root olarak harika hemde pc den dosya alıp göndermek için wifi dosya paylaşım sistemine sahip. Emeğine sağlık arkadaşım ben sadece bilgi tanıtım yapayım dedim :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: Web PC Suite - File Transfer

Ben bu iş için genellikle airdroid kullanıyorum, arayüz neredeyse tamamen aynı gibi. Bir de bunu denemekte fayda var. Elinize sağlık hocam, teşekkürler.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5