Soru watsap mesajlarını ayrıntılı görme

ogulbulut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
oğulcan
Cihazım
mi 5
Konular
9
birden fazla mesaj geldiğinde, kilit ekranında mesajların içeriğini görme şansım var mı iosdaki gibi arkadaşlar?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
birden fazla mesaj geldiğinde, kilit ekranında mesajların içeriğini görme şansım var mı iosdaki gibi arkadaşlar?

Bildirim merkezinde iki parmak ile aşağı çekerseniz görebilirsiniz , illaki kilit ekranında görmek istiyorum derseniz onun bir çaresi yok, ben acdisplay isimli lockscreen programını kullanıyorum. Gelen bildirim simgesinin üstüne hafif basılı tutunca bildirim içerikleri görünüyor. Deneyebilirsiniz.

Oyla:

Gokay654

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökay
Cihazım
Samsung J7
Konular
0
bende bu sayede 2 parmağın başka yerlerde de işe yaradığını öğrenmiş oldum MI cihazı alacam ilerleyen haftalarda

Oyla:

ogulbulut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
oğulcan
Cihazım
mi 5
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildirim merkezinde iki parmak ile aşağı çekerseniz görebilirsiniz , illaki kilit ekranında görmek istiyorum derseniz onun bir çaresi yok, ben acdisplay isimli lockscreen programını kullanıyorum. Gelen bildirim simgesinin üstüne hafif basılı tutunca bildirim içerikleri görünüyor. Deneyebilirsiniz.

ben de kilit ekranı uygulamalarında, belli bir zaman sonra bildirim gelmemeye başlıyor sebepsizce. bu nedenle verim alamıyorum, peki iki parmak olayında son görülme değişiyor mu?

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
ben de kilit ekranı uygulamalarında, belli bir zaman sonra bildirim gelmemeye başlıyor sebepsizce. bu nedenle verim alamıyorum, peki iki parmak olayında son görülme değişiyor mu?

Acdisplay uygulamasında ben de yaşadım o olayı fakat nadir, sanırım beta sürümü olmasından kaynaklı. Son görülme değişiyor mu derken anlamadım o kısmı ?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Aslında bu çokta iyi bi özellik değil.birine msj yazınca bu şekilde okuyor,okundu çizgileri mavi olmuyor.sen msjın okunmadığını düşünürken aslında msj çoktan okundu ama sana cevap verilmiyor.bu özellik kaldırılmalı aslında. Benim fikrim bu :)

Oyla:

ogulbulut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
oğulcan
Cihazım
mi 5
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında bu çokta iyi bi özellik değil.birine msj yazınca bu şekilde okuyor,okundu çizgileri mavi olmuyor.sen msjın okunmadığını düşünürken aslında msj çoktan okundu ama sana cevap verilmiyor.bu özellik kaldırılmalı aslında. Benim fikrim bu :)
aslında öyle ama, kullanışlı oluyor, 2 senedir çözemedim şu işi. mi4 kullanırken ck lockerla sorunsuz bir şekilde hallediyordum.

Oyla:

Aresfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mix2
Konular
6
Son global beta da iki parmakla kaldırma olayı kalktı ayrıntılı şekilde gösteriyor artık notification Shade diye bir özellik geldi

Oyla:

ogulbulut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
oğulcan
Cihazım
mi 5
Konular
9
Son global beta da iki parmakla kaldırma olayı kalktı ayrıntılı şekilde gösteriyor artık notification Shade diye bir özellik geldi
nasıl kullanıcaz o özelliği? bende hala bir mesajdan fazla olunca ayrıntı göstermiyor. ( 2 yeni mesaj ya da 2 konuşmadan 3 adet mesaj) şeklinde gözüküyor.

Oyla:
Üst Alt