Mod WaEnhancer(WhatsAppPlus+) [ROOT] | 14.09.2024

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

video daki bu uygulamanın apksı var mı ?
png isimlerinin ögrenildigi uygulama degil mi
Evet, video altına da uygulamanın play store ve renk kodlarını içeren bağlantıları ekledim.

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Evet, video altına da uygulamanın play store ve renk kodlarını içeren bağlantıları ekledim.
teşekkür ederim hocam .

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Merhaba Lsposed konusunda yeniyim, resmi uygulama indirin uyarısını daha yeni düzelttim biraz da zor oldu.
Şimdi ban yemezsiniz denmiş bu güzel, benim sorum; uygulamayı kaldırma işlemi nasıl? Apk silince ya da lsposed'dan pasife alınca düzeliyor mu? Yoksa WhatsApp kaldırıp yeniden kurmak falan gerekir mi?

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Merhaba Lsposed konusunda yeniyim, resmi uygulama indirin uyarısını daha yeni düzelttim biraz da zor oldu.
Şimdi ban yemezsiniz denmiş bu güzel, benim sorum; uygulamayı kaldırma işlemi nasıl? Apk silince ya da lsposed'dan pasife alınca düzeliyor mu? Yoksa WhatsApp kaldırıp yeniden kurmak falan gerekir mi?
Tam olarak yapmak istediğiniz nedir ? WhatsApp resmi uygulama indirin hatası bootloader kilidi açıldığında play store sertifikası silinmekte ve WhatsApp lisansını doğrulama yapmadığından bu hata çıkmakta. Bootloader Spoofer uygulaması da bu işi bypass ediyor ve lisanslı kullanım sağlıyor.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Merhabalar, bi yardımınıza ihtiyacım var.
Lposed ve wa kurulu, bugün farkettim, sohbeti yedekleme yapınca ve bağlı cihazlar sekmesine basınca whatsapp kapanıyor hata raporuna düşüyor. Acaba sebebi ne olabilir. Pc ye bağlayamıyorum yedekte alamıyorum.
WhatsApp sürümüm 2.24.17.79

Son düzenleme:

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Tam olarak yapmak istediğiniz nedir ? WhatsApp resmi uygulama indirin hatası bootloader kilidi açıldığında play store sertifikası silinmekte ve WhatsApp lisansını doğrulama yapmadığından bu hata çıkmakta. Bootloader Spoofer uygulaması da bu işi bypass ediyor ve lisanslı kullanım sağlıyor.
Biraz karışık yazmışım kusura bakmayın. Resmi uygulama olayı ile ilgili sorum yok onu hallettim.

Sorum şu hocam; wa'yı kaldırınca sorun oluyor mu? WhatsApp'ı kaldırıp yeniden mi yüklemek gerekiyor?

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Merhabalar, bi yardımınıza ihtiyacım var.
Lposed ve wa kurulu, bugün farkettim, sohbeti yedekleme yapınca ve bağlı cihazlar sekmesine basınca whatsapp kapanıyor hata raporuna düşüyor. Acaba sebebi ne olabilir. Pc ye bağlayamıyorum yedekte alamıyorum.
WhatsApp sürümüm 2.24.17.79
Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurdunuz mu ? Ayrıca pil tasarruf modunu kapatıp tekrar deneyin.
Biraz karışık yazmışım kusura bakmayın. Resmi uygulama olayı ile ilgili sorum yok onu hallettim.

Sorum şu hocam; wa'yı kaldırınca sorun oluyor mu? WhatsApp'ı kaldırıp yeniden mi yüklemek gerekiyor?
Bootloader kilidiniz açık ise root ile LSPosed, Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurmanız gerekiyor çünkü play store lisans için gerekli.
WaEnhancer modülün amacı WhatsApp uygulamasına plus özellikleri kazandırıyor olması ve isteğe bağlı tercih sizin.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Bootloader Spoofer ve Play Integrity Fix modüllerini kurdunuz mu ? Ayrıca pil tasarruf modunu kapatıp tekrar deneyin.
Bahsettiğiniz modülleri kurmadım açıkçası ne işe yaradığını da bilmiyorum. Bi tek wa ve lposed kurulu. Pil tasarruf modu kapalı hocam. Google Play sertifikalı bunula ilgiliyse.

Üst Alt