Yardım volte

seferad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sefer
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
arkadaşlar selamunaleykum note 6 pro telefonum var volte kullanamıyorum ayarlarındada volte seçenegi yok nedeni nedir yurtdışı videolarda destekledigi görülüyor
ve 4,5g de iken arama yapınca 3,5g ye düşüyor bazen sesim karşıya gitmiyor filan sorun yaşıyorum şebeke ile ilgili

seferad

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sefer
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
yazdı ayarlarada geldi ama telefonda volte yazısı gelmedi birde aramaya geçince 3,5geye düşüyor ses gitmiyor bazen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hattım faturasız bimcell tt faturasız hatlara bu volteyi sunmuyormuş teşekkürederim

Son düzenleme:
Oyla:

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
sayın serhat.yldz hocamın bahsettiği kodu yazdım ve volte was disabled yazısı çıktı. daha sonra telefonda kendi kendine bildirim çubuğunda volte yazmaya başladı. hattım VoLTE desteklemiyor sanırım ama cihazda kullanıldığını gösteriyor :D bu arada bölge olarak birleşik krallık
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
sayın serhat.yldz hocamın bahsettiği kodu yazdım ve volte was disabled yazısı çıktı. daha sonra telefonda kendi kendine bildirim çubuğunda volte yazmaya başladı. hattım VoLTE desteklemiyor sanırım ama cihazda kullanıldığını gösteriyor :D bu arada bölge olarak birleşik krallık
Tamam şu an olması gereken bu, volteyi aktiflestirmek istemiyormusun. Hattınız neden desteklemiyor

Oyla:

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Hangi operatör hocam?

Oyla:

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
Tamam şu an olması gereken bu, volteyi aktiflestirmek istemiyormusun. Hattınız neden desteklemiyor
Hocam hayır ben yapabildiğimi söylemek istemiştim arkadaşa. Bu arada hattım Vodafone ve bana 4.5G yi telefonun desteklemiyor dediği ve VoLTE yi sim kartım için daha önce aktiflestirme yapmadığımdan kullanabiliyor muyum onu bilmiyorum demeye çalıştım :)

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam hayır ben yapabildiğimi söylemek istemiştim arkadaşa. Bu arada hattım Vodafone ve bana 4.5G yi telefonun desteklemiyor dediği ve VoLTE yi sim kartım için daha önce aktiflestirme yapmadığımdan kullanabiliyor muyum onu bilmiyorum demeye çalıştım :)

He tamam anladım. Tabi volteyi kullanmak için hattın da volte özelliğini açmak lazım.:)

Oyla:

peugeut27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Sağlık
Konular
2
He tamam anladım. Tabi volteyi kullanmak için hattın da volte özelliğini açmak lazım.:)
Onun için de bi "elma"sı veya samsungu olan birini bulmak lazım artık hocam

Oyla:
Üst Alt