Yardım Volte - Vowifi etkinlestirme

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Konuyu doğru mu actim bilmiyorum, yanlis actiysam k.b yin. Sorum şu custom rom kullaniyorum, Turk telekom'a 2-3 gun once gectim volte-vowifi benim cihazda aktif edilmiyor, sitesinde 6s plusta uyumlu yaziyor. Kartimi 6s plus takip aktiflestirsem ve sonra kendi telefonum note 8 pro'ya taksam tekrar kullanabilir miyim volte. Cihazim n8 pro yurtdisi imei atildi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Uyumlu bir cihaz üzerinden gerekli aktivasyonları yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
M
Konuyu doğru mu actim bilmiyorum, yanlis actiysam k.b yin. Sorum şu custom rom kullaniyorum, Turk telekom'a 2-3 gun once gectim volte-vowifi benim cihazda aktif edilmiyor, sitesinde 6s plusta uyumlu yaziyor. Kartimi 6s plus takip aktiflestirsem ve sonra kendi telefonum note 8 pro'ya taksam tekrar kullanabilir miyim volte. Cihazim n8 pro yurtdisi imei atildi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Aynı olayı se modelinde yaptım kendi sim kartımı taktım se ye sonra orda aktifleştirmesini yaptım note 8 proma taktım çiçek gibi çalışıyor dikkat ama wifi hızınızı açıkken çok düşürüyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
M

Aynı olayı se modelinde yaptım kendi sim kartımı taktım se ye sonra orda aktifleştirmesini yaptım note 8 proma taktım çiçek gibi çalışıyor dikkat ama wifi hızınızı açıkken çok düşürüyor.

Şu konuya da yazarsanız iyi olur....

Rehber - *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar] | Sayfa 57 | MIUI Türkiye Forumu (miuiturkiye.net)

Bir bu konu kaldı sanırım haha--

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Uyumlu bir cihaz üzerinden gerekli aktivasyonları yaptıktan sonra kullanabilirsiniz.
Hocam teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

M

Teşekkür ederim hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam birde sundan korkuyorum bazi custom romlarda volte sorunu oluyor, oda aramalarda cagrida birakiyor ve telefona ulasilamiyor. Bakalim olmadi ilerde etkinlestiririm.

Üst Alt