Yardım Volte ve vowifi sorunu

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Selamlar. X3 NFC cihaz Turkcell hattım ve MIUIMind 12.0.11 romundayim. Daha önce kullandığım stock romlarda volte ve vowifi simgeleri hep gözüküyordu sağ üstteki ekranda. Başka custom romlarda kullandım ve hep volte gözüküyordu. Neyse bu romu kurdum 5 dakika falan gözüktü sonra kayboldu. Araştırdım. *#*#86583#*#* yaptım sim ayarlarinda volte seçeneği çıktı. Onu kapatıp açtım 5 dakika gözüktü ekranda sağ üstte volte ama yine kayboldu. Müşteri hizmetlerini aradım açık ve gözüküyor dedi volte. Dijital operatörde sim kartınızı 4.5g uyumlu fakat cihazınız değildir diyor. Müşteri temsilcisi yurtdışı cihaz olduğu başka bir IMEI atıldığı için öyle diyor. Yani volte açık diyor. Anlamıyorum bu simge neden gözükmüyor.

channibalism

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
6
ROM'lar da stabil özellik bulamazsın, çok zor.
Tek bir özellik için de Stock Rom yüklemene değmez, değerse yükle derim...

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ROM'lar da stabil özellik bulamazsın, çok zor.
Tek bir özellik için de Stock Rom yüklemene değmez, değerse yükle derim...
Hocam eu rom ve eu romdan portlanmis bir çok miui tabanlı custom rom kullandım. Hepsinde gözüküyordu sadece bu romda gözükmüyor. Dediğim gibi 5 dakika falan gözüktü. Bu romda kalmamdaki sebep diğer custom miui romlarda cod mobile da MS sorunu yaşıyordum. Bunda yaşamadım

channibalism

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
6
Hocam eu rom ve eu romdan portlanmis bir çok miui tabanlı custom rom kullandım. Hepsinde gözüküyordu sadece bu romda gözükmüyor. Dediğim gibi 5 dakika falan gözüktü. Bu romda kalmamdaki sebep diğer custom miui romlarda cod mobile da MS sorunu yaşıyordum. Bunda yaşamadım
Belki de ROM'sal bir sıkıntı vardır müşteri hizmetlerinin "açık" dediğine göre...

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
romla ilgili bir sorun olduğunu duymuştum.
simgeler eksikti sanırım.
açık ama simgesi gözükmüyor demişlerdi.
mind romun en stabil sürümü sanırım kullandığınız sürümmüş. pulse 12.3 tavsiye ederim
bi tık daha yavaşmış ondan ama simgeler görünüyor.

Üst Alt