Yardım Volte sorunu

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.5
Telefon Modeli
Rn9
Bootloader Kilidi
Açık
Cihaz redmi note 9, cihazda 4.5 g aktif ve volte açık sorun şu ki volte açık iken telefon görüşmesi yaptığımda karşı tarafa sesler kesik kesik gidiyor. Volte kapalı olduğu sıra sorun yaşanmıyor. Sorun ne olabilir cihaza IMEI repair yapıldı. IMEI işleminin hatali yapılmadığına eminim.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Cihaz redmi note 9, cihazda 4.5 g aktif ve volte açık sorun şu ki volte açık iken telefon görüşmesi yaptığımda karşı tarafa sesler kesik kesik gidiyor. Volte kapalı olduğu sıra sorun yaşanmıyor. Sorun ne olabilir cihaza IMEI repair yapıldı. IMEI işleminin hatali yapılmadığına eminim.
hattınız vodafone mi ?

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
cihaz global mi misal cihazın arka kapagında CE LOGOSU VE ÇÖPE ATILMAZ İŞARETLERİ olması gerekiyor eger logolar arka kapakta varsa benden bu kadar yoksa cihazda bazı bandlar eksik o yüzden olabilir

Oyla:

turkay1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
11T
Konular
29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz global mi misal cihazın arka kapagında CE LOGOSU VE ÇÖPE ATILMAZ İŞARETLERİ olması gerekiyor eger logolar arka kapakta varsa benden bu kadar yoksa cihazda bazı bandlar eksik o yüzden olabilir
Bandı destekliyor cihaz ve hat ondan yana sıkıntı yok kaldı ki daha önceden volte bu sorunu çıkarmıyordu

Oyla:
Üst Alt