Soru Volte aktif iken sms gönderme sorunu

Hüseyin 60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin burç
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
10
Redmi Note 5 volte aktif iken sms gönderme sorunu yaşıyorum sizlerde böyle bir problem var mı sms ya gitmiyor yada geç gidiyor bunun için bir çözüm varmı

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Çözümü kapatmakta buldum :D Başka da bir çare bulamadım. Zaten pek de gerekli gibi durmuyor zira aktif kullanımı için karşı tarafta da volte olmalı...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Redmi Note 5 volte aktif iken sms gönderme sorunu yaşıyorum sizlerde böyle bir problem var mı sms ya gitmiyor yada geç gidiyor bunun için bir çözüm varmı
Bu sorun sadece Türk Telekom da yaşanıyor. Sim kartınızı farklı bir operatöre taşımak dışında bir çözümü yok maalesef.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Turkcell de benzer sorun yaşadım sorunu yapan şey mesaj atıldıktan sonra gelen bakiye bildirim iletisinin 3g den gönderilerek telefonu volteden düşürmesiydi. Bu iletileri operatör üzerinden sms yada operatör uygulamasından kapattığınızda sorun çözülüyor.

Hüseyin 60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin burç
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sorun sadece Türk Telekom da yaşanıyor. Sim kartınızı farklı bir operatöre taşımak dışında bir çözümü yok maalesef.
Telekom'u aradım burda bir sorun görünmüyor diyor telefon la alakalı Diyor başka bir arkadaşım. Oda telekomlu Onda da aynı sorun var. Ama maalesef onun telefon da xiaomi Sorun nerede bilmiyorum.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Telekom'u aradım burda bir sorun görünmüyor diyor telefon la alakalı Diyor başka bir arkadaşım. Oda telekomlu Onda da aynı sorun var. Ama maalesef onun telefon da xiaomi Sorun nerede bilmiyorum.

Telekom MH.nin sorunun ne olduğunu anladıklarından bile emin değilim. Onlar sorun her ne olursa olsun, "bizde bir sorun yok, herşey normal cihazı kontrol edin" demediği bir görüşmem olmadı.

fatiozsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi note8
Konular
10
Bende wifi arama açıkken ucak modu kapali olduğu durumda sms alip gonderemiyorum hattın Türkcell telefon redmi note8 çözümü bulamadım

Üst Alt