Soru Vodafone Vowifi

S

Silinen üye 107783

Guest
Mi 9T Global rom olmasına ve vowifi açık olmasına rağmen (hattım vodafone) sunucu meşgul hatası verdiği için vowifi kullanamıyorum.

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
S

Silinen üye 107783

Guest
Merhabalar birkaç gün önce hattımı TT den Vodafone taşıdım. Hem volte hemde Vowifi kodlarını yazdım fakat sadece volte etkinleştirildi. Vowifi için simkart ayarlarından wlan aramayıda etkinleştirdim. Son olarak şuanda eu beta rom kullanıyorum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

K20 Pro Global Rom 10.3.2 kullanıyorum. Kodları girdiğim halde ve sim kart ayarlarından açtığım halde Volte de Vowifi de aktif olmuyor.

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
K20 Pro Global Rom 10.3.2 kullanıyorum. Kodları girdiğim halde ve sim kart ayarlarından açtığım halde Volte de Vowifi de aktif olmuyor.
Vodafone de Volte çeken yerler var, 4,5 olduğu zaman Volte aslında LTE çekmesi gerekiyor. menü içerisinden kapatıp tekrar açman da gerekebilir.

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Mİ 8 olabilir ondada MİUİ yazılımı değilmi. şimdi bunumu tartışacaz senin dediğin olsun
Hocam o tarz bir düşünce yanlış sayılır miui yazılımını bir arayüz olarak düşünmeniz daha iyi bir sonuç çıkarır. İşlemciden işlemciye android farkılık gösterir androide göre de uygulamalar vs vs. Aynı model aynı sürüm yazılımlar bile bazen farklı çalışabiliyor.

Üst Alt