Soru Vodafone volte vowifi çalışan Rom

enes112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Tekniker
Konular
12
Romla mı alakalı bilmiyorum hindistan romunu kullanıyorum. volte vowifi hiçbiri çekmiyor. imei repair yapılmış cihazımda türktelekomda ara sıra volte çıkıyordu. yeni vodafone'ye geçtim müşteri hizmetlerini aradım ancak varsa çıkar dedi. . Telefon Note 8 pro. Sim ayarlarında volte ve wifi arama aktif ancak ikiside çalışmıyor. Lütfen yardımcı olun.

pckopat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
pckopat
Cihazım
Xiaomi 11T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
8
Romla mı alakalı bilmiyorum hindistan romunu kullanıyorum. volte vowifi hiçbiri çekmiyor. imei repair yapılmış cihazımda türktelekomda ara sıra volte çıkıyordu. yeni vodafone'ye geçtim müşteri hizmetlerini aradım ancak varsa çıkar dedi. . Telefon Note 8 pro. Sim ayarlarında volte ve wifi arama aktif ancak ikiside çalışmıyor. Lütfen yardımcı olun.
Merhaba,
IMEI repairli cihazlarda atılan IMEI volte ve viwifi destekli bir cihaza ait değilse çalışmaz. Telefon modelini çağrı merkezini arayarak düzenletebilirsiniz.

kıtlamasugar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 T
Konular
0
merhabalar mi 10 Tkullanıyorum imei atıldı cihaza hindistan rom yüklü butonlardan açıyorum ama işleve geçmiyor acaba hangşi çağrı merkezini aramamız gerek li ?

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Önce volte vowifi destekleyen herhangi cihazA takın ve mesaj atın sonra kendi telefonunuza takın hattı çalışacaktır

Üst Alt