Yardım Vodafone Şarj Problemi

alp15eren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi 7
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel Experience Android 10
Telefon Modeli
Redmi 7
Bootloader Kilidi
Açık
Ben vodafone hattı kullanıyorum ve hangi telefona takarsam takayım şarjda ciddi bi düşüş yaşıyorum. Özelliklede mobil veriyi kullanırken. Toplam 4 cihazda denedim 4 ündede aynı sıkıntı çıktı. Sizce vodafone çekmediği için olabilirmi? (Bu telefonlara türk telekom veya türkcell hattı taktığım zaman şarj daha uzun gidiyor)

Denediğim Cihazlar;
Samsung Galaxy J2
Gm4g
Gm8
Redmi 7

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Türk Telekom da bende çok hızlı bitiyor Vodafone güzel suanlik sorun yaşamadım telefon redmi note 8 pro 128 GB global

Oyla:

AcademicianDr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
10000
Cihazım
İphone 8
Konular
1
Ben vodafone hattı kullanıyorum ve hangi telefona takarsam takayım şarjda ciddi bi düşüş yaşıyorum. Özelliklede mobil veriyi kullanırken. Toplam 4 cihazda denedim 4 ündede aynı sıkıntı çıktı. Sizce vodafone çekmediği için olabilirmi? (Bu telefonlara türk telekom veya türkcell hattı taktığım zaman şarj daha uzun gidiyor)

Denediğim Cihazlar;
Samsung Galaxy J2
Gm4g
Gm8
Redmi 7
Bende de şarj sorunu mevcut. Daha önce Türk Telekom kullanıyordum. Böyle bir problemim yoktu bir kaç hafta önce Vodefone’ye geçtim. Telefon doğru dürüst çekmez oldu ve şarjım inanılmaz hızlı azalmaya başladı. Cihazım İphone 8 ve Pil Sağlığı %87’de. Yani pilde sorun var desem şuan için sağlığı iyi durumda görünüyor. Bu problem, operatörümle mi ilgili acaba? Öyleyse müşteri hizmetlerini arayarak mümkün müdür? Bu hususta tecrübeli olan bireyler yardımcı olabilir mi?

Oyla:

f0re1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Konular
18
Hocam merhaba sinyalin düşük olduğu bazı durumlarda operatör hatları daha iyi bir sinyal bulmak icin arka planda durmadan çalışır eger sinyaliniz düşükse bu pil performansını önemli ölçüde etkiler tavsiyem 4.5 g nin çok düşük çektiği yerlerde 3 g kullanmanız gozle görülür bi artış olacaktır

Oyla:
Üst Alt