Haber Vodafone Pay tanıtıldı; 18 yaş sınırı bulunmuyor!

Corona virüs salgını sonrasında mobil ödeme çözümlerinin önemi bir kez daha ortaya çıktı. Paraya dokunmaya gerek kalmadan ödeme yapmayı sağlayan bu çözümlere Vodafone Pay ile bir yenisi daha eklendi.

Vodafone Pay fiziksel kart olarak temin edilebiliyor!

Sosyal ödeme özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız etkinliklerin harcamalarını ortak bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Örneğin bir doğum günü için yapılan harcamayı, 4 arkadaş aralarında ödemeye karar verebiliyor ve sosyal ödeme üzerinden kimin ne kadar borcunun kaldığı rahatlıkla görülebiliyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone’un bu mobil ödeme sistemi ile 7/24 para transferi yapabiliyorsunuz.

18 yaş sınırı bulunmayan Vodafone Pay’i 12 yaş üstü herkes kullanabiliyor ve istediği takdirde fiziksel kart temin edebiliyor. Kredi kartı özelliği taşımayan bu ön ödemeli kartlar, Vodafone mağazalarından temin edilebilecek. 2020/21 mali yılı içerisinde 1 milyon Vodafone Pay kullanıcısına ulaşılması hedefleniyor.

Vodafone Pay ile bankalara 7/24 para transferi yapılabilecek!

DenizBank ve VISA ortaklığında geliştirilen Vodafone Pay mobil ödeme hizmetinde şu anda bulunmayan, ancak yakında kullanıma sunulması beklenilen birçok özellik bulunuyor. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

Fiziksel kart aracılığıyla temassız ödeme yapılması ve İstanbul Kart – Ankara Kart gibi ulaşım kartlarına bakiye yükleme gelecek olan ilk özellikler arasında yer alıyor. Vodafone faturalarına ek olarak elektrik, su, doğalgaz gibi hizmetlerin faturalarını ödemenin yanı sıra, oyunlar için e-pin satın almak mümkün hale gelecek. Bunlara ek olarak bankalara 7/24 IBAN ile para transferi yapılabilecek.

Kaynak

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Aylık aidat ya da yatırılan paradan komisyon yoksa İNİNAL'dan daha çok iş görür.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Vodafone kullanma şartı var mı?

kemikali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Mi 4w
Konular
19
Güzel bir sistem ama aylık 2 TL kesiyormus.Papara çok daha iyi ama NFC desteği yok.Bunun gelecekmiş

Ekrem taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ekrem taha
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Ücretsiz papara black kart başvurusunda bulunabilirsiniz temassız ödeme de var.
Ben geçen hafta cuma papara sipariş ettim kuryeye verildi ama 2 gündür dağıtıma çıkmıyor neden olabilir.

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Bu paparada bir komisyon olayı varmı dostlar bende çıkartayım diyordum da apartman aidatı su faturası felan oradan ödeyeceğim birde sanırım eczane alışverişleri indirimlimi ne oluyormuş.

wmprx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Bu paparada bir komisyon olayı varmı dostlar bende çıkartayım diyordum da apartman aidatı su faturası felan oradan ödeyeceğim birde sanırım eczane alışverişleri indirimlimi ne oluyormuş.
En son para gönderimlerinde 1 TL gibi bir komisyon kesiyordu. Başka komisyon kesmiyor diye biliyorum.

Üst Alt