Vodafone Vodafone internet

notfound81

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8 se
Konular
64
Merhabalar. Daha önce Türk Telekom kullaniyordum 20 GB internetim vardi YouTube de hergun 3 saat civarı video izliyorum gamer youtuberleri izliyorum. Türk telekomda bu durum aylık 5 GB falan alıyordu. Şuan Vodafone dayım aylık 27 GB var 1 hafta geçti şuan 11 GB var tamam 3 GB lik dosya indirdim videolar a ek ama bu kadar gitmesi normal mi. Yani operatörler arası internet harcama farkı var midir

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Merhabalar. Daha önce Türk Telekom kullaniyordum 20 GB internetim vardi YouTube de hergun 3 saat civarı video izliyorum gamer youtuberleri izliyorum. Türk telekomda bu durum aylık 5 GB falan alıyordu. Şuan Vodafone dayım aylık 27 GB var 1 hafta geçti şuan 11 GB var tamam 3 GB lik dosya indirdim videolar a ek ama bu kadar gitmesi normal mi. Yani operatörler arası internet harcama farkı var midir
Türk telekom daha yavaş , instagramda 2 sn de anasayfadaki tüm fotoğraflar yükleyemez. Ama turkcell kullanan biri 2 sn de anasayfada her şeyi yükler. Yani daha kısa sürede daha çok veri indirir. Bu benim kendi görüşüm ve turkcell ile türk telekom kullanan birisi olarak tecrübem :)

aziz360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Veteriner hekim
Konular
1
Vodafone kullanıyorum, banada öyle geliyor. Kardeşimin türk telekom, ama benim internetim onunkine nazaran çok daha hızlı bitiyor. Sadece bende öyle oluyor sanmıştım

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
hocam 4,5g açık ve instagramı çok kullanıyorsan bu normal. vodafone'da çalışıyorum, aylık 50 gb paketim ama 2. hafta ortasında bitmiş oluyor :)

notfound81

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8 se
Konular
64
hocam 4,5g açık ve instagramı çok kullanıyorsan bu normal. vodafone'da çalışıyorum, aylık 50 gb paketim ama 2. hafta ortasında bitmiş oluyor :)
Hocam bu 20 band sıkıntısı yüzünden 3g kullanıyorum. Bence bir şey var Vodafone da veri değerinden fazla veri aliyor

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Operatörler, tüketim hızını ayarlıyor maalesef. Türselde buna şahit oldum. Bu hızlarla devam edersen yakın zamanda müşteri hizmetlerinden aranıp bir üst paket veya Gb satmak için ikna çabaları da olacaktır.

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
3g kullanımında o kadar yemez. Instagram kullanım sıklığın nedir? veya internet üzerinde ağırlıklı olarak yaptıkların nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Operatörler, tüketim hızını ayarlıyor maalesef. Türselde buna şahit oldum. Bu hızlarla devam edersen yakın zamanda müşteri hizmetlerinden aranıp bir üst paket veya Gb satmak için ikna çabaları da olacaktır.
hocam biraz da kullanım ya. instagram kullanımı özellikle, hiç gibi geliyor ama asıl o götürüyor interneti

notfound81

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8 se
Konular
64
3g kullanımında o kadar yemez. Instagram kullanım sıklığın nedir? veya internet üzerinde ağırlıklı olarak yaptıkların nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam biraz da kullanım ya. instagram kullanımı özellikle, hiç gibi geliyor ama asıl o götürüyor interneti
Hocam insta pek kullanmıyorum günde 3 4 defa girip 3-4 dj ne var ne yok diye o kadar. Başta dediğim gibi 3 saat civarı YouTube oda 240 p de ayarlayıp izliyorum

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
Hocam insta pek kullanmıyorum günde 3 4 defa girip 3-4 dj ne var ne yok diye o kadar. Başta dediğim gibi 3 saat civarı YouTube oda 240 p de ayarlayıp izliyorum
hocam youtube üzerinden de izlediklerin mobil veri kullanımına tabii. instagramda gezintin sadece ana sayfa ise (hikayeler ve keşfet kısmı fazlaca ön yükleme yapıp mobil veriyi çalıyor) orası problem değil

Üst Alt