Yardım Vodafone ev interneti 2 mbps hiz !

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
Evimde 65tl ye aldığımız (cok kazik bir fiyat) 8mbps bir internet var. Ara ara internet hizi 1mbpslara düşüyordu. Durduk yere oyun ortalarında falan cok dusuyor. Son 3 gundur internet hizi 2mbps gecmedi ve musteru hizmetlerini aradim.modemi yeniden baslati vs. degisen bir sey olmadi. İnternet hizimin duzelmesi icin ne yapmam gerekir. Davaci olma gibi bir durumum var mi ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Evimde 65tl ye aldığımız (cok kazik bir fiyat) 8mbps bir internet var. Ara ara internet hizi 1mbpslara düşüyordu. Durduk yere oyun ortalarında falan cok dusuyor. Son 3 gundur internet hizi 2mbps gecmedi ve musteru hizmetlerini aradim.modemi yeniden baslati vs. degisen bir sey olmadi. İnternet hizimin duzelmesi icin ne yapmam gerekir. Davaci olma gibi bir durumum var mi ?
Eğer taahhüt'den dolayı para kesilmeyecek ise Superonline'a geçmenin tam zamanı. Çünkü Superonline ilk 3 ay 100 mgbit download +Corona için 20 mgbit upload veriyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhtemelen sizin paket 8 mbps' ye KADAR diye söylenmiştir. Yani davacı olsanız bile bu kriterden ve corona zamanı yoğunluktan dolayı bir şey yapmazlar

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
taahhüt dolayı gecemiyorum. Yani bana 0.5mbps internetverseler biz siz 8mbps kadar dedik diyip bu isin icinden kolayca cikabilirler dogru mu ?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Modem değerlerini paylaşın hattınızı inceleyeceğim.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
sikayet edince duzeltiyorlar oda bir miktar

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Turkiyede 2 tane İnternet saglayicisi var süperonline ve turktelekom başka firma kullanmayın sıkıntıya girersiniz diğer firmalar sadece getir götürünü yapıyor bunların taahhüt varsa geçmiş olsun ilk fırsatta kurtulun.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bende alt yapı yok diye super box 10mbps internete aylık 140 lira ödüyorum

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Bende alt yapı yok diye super box 10mbps internete aylık 140 lira ödüyorum
Bu ücrete çok daha iyi hizmeti AirFiber ile alabilirsin. Superbox'ın tarifeleri değiştikten sonra gözümde değeri koca bir 0.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Turkiyede 2 tane İnternet saglayicisi var süperonline ve turktelekom başka firma kullanmayın sıkıntıya girersiniz diğer firmalar sadece getir götürünü yapıyor bunların taahhüt varsa geçmiş olsun ilk fırsatta kurtulun.
Hakkını yemeyeyim, Millenicom da sağlam firma hocam. Altyapı Türk Telekom'a ait değil zaten. Zaten TurkNet, Millenicom, OrisTelekom gibi firmalar taahhtsüz kampanya sunuyor. Bir sorun olursa iptal edebiliyoruz. Fakat Vodafone'un kendi altyapısı (Fiber) yok ise tam bir rezalet.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Altyapı yok maalesef altyapı olmadan nasil internet alabilirim
AirFiber uydu internet tipindedir.

Üst Alt