Soru Vodafone 'a geçersem sıkıntı olur mu ?

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Yurtiçi aldığım global bl kapalı MI9'u TT hat ile kullanıyorum ama Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Band 20 olayı var mı, sıkıntı olur mu ? Volte sıkıntısı var mı Vodafone'da ? Mayıs ayında Almanya'ya seyahat edeceğim, avantajlı olur mu ? Başka cihazlarla Vodafone kullanan arkadaşlarım pek sorun yaşamıyor ama MI9'da Vodafone kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ? Teşekkürler..

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
şöyle diyeyim vadafondan yeni tt ye geçtim vodafone illallah ettirdi ankara/kizilayada zor çekiyor basta telefonda sorun var zannettim başka telefonlardada öyle bunu bilerek geçin ama yurtdışında çekebilir onu bilmiyorum çünkü Vodafone yurtdışı markası diye biliyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mi9 China kullanıyorum. Geçtiğimiz yıl hat devri nedeniyle 3-5 günlük bir vodafone deneyimim olmuştu ve maalesef ki çok çok kötüydü. Internet hızı 100-200 kb civarındaydı. WP ve Telegram mesajları bile gönderilemiyordu. Ne işyerimde ne de evde çekmedi, çağrı dahi yapmadım. Sadece dışarıdayken, yolda bir kaç görüşme yaptım o kadar. Yani 3-5 gün telefonsuz kaldım diyebilirim. Turkcell kullanıyordum tekrar Turkcell'e dönüş yaptım.

Faruk89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
10
Ben vodafone kullanıyorum sorun yok volte çalışıyor hiz da güzel ama lokasyona bağlı değişebilir sinyal de iyi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bölgenizde Vodafone kullanan birilerine danışmanızda fayda var, Almanya da ise Vodafone, alman Telekom dan sonra en iyi operatör, kesinlikle sıkıntı çekmezsiniz

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Üst Alt