Yardım Vodafone 4.5 g arada çekiyor çok Yavaş, H+ ondan hızlı

Arifcivil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
Vodafone dan 3 gün önce xiaomi redmi note 8 pro aldım, 4.5 g bazen iyi bazen kötü bugün daha da yavaşladı ama şebeke yeterli gösteriyor, 4.5 g nin yavaşladığı bir bölgede, ağ ayarlarını h+ çevirdim ve 4.5 g den daha verimli oldu sorun nedir?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Vodafone dan 3 gün önce xiaomi redmi note 8 pro aldım, 4.5 g bazen iyi bazen kötü bugün daha da yavaşladı ama şebeke yeterli gösteriyor, 4.5 g nin yavaşladığı bir bölgede, ağ ayarlarını h+ çevirdim ve 4.5 g den daha verimli oldu sorun nedir?
Bulunduğunuz yerde 4g hizmeti yetersiz. Telefonun şarj performansını da olumsuz yönde etkiler.

Oyla:

Arifcivil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
Bulunduğunuz yerde 4g hizmeti yetersiz. Telefonun şarj performansını da olumsuz yönde etkiler.
H+ çevirdim 1080p video yu takılmadan izliyorum, aynı bölgede 4.5 g açtığımda 240 p takılarak izliyorum

Oyla:

Securom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Securom
Cihazım
Mi 9t
Konular
9
H+ çevirdim 1080p video yu takılmadan izliyorum, aynı bölgede 4.5 g açtığımda 240 p takılarak izliyorum
Aynen bendede oyle telefonda mi hattami sorin var anlamadim 4.5g ceesine ragmen internet hizi asiri yavas nedeni nedir bunun

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Oyla:

Securom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Securom
Cihazım
Mi 9t
Konular
9
Evet arkadaslar bende bu konudan muzdaribim nedir cozumu acaba bilen cozume ulastirmis olan var mi acaba

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Evet arkadaslar bende bu konudan muzdaribim nedir cozumu acaba bilen cozume ulastirmis olan var mi acaba
Deneme yanılma ile telefonuna farklı bir hat takarak çekim gücünü, kendi hattını da başka telefona takarak sağlam olup olmadığını test edebilirsin.

Oyla:

09fr15

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
3
Aynı sorunu bulunduğum bölgede TT ile yaşıyorum sıkıntı baz istasyonunda, baz istasyonuna müdahele edilmediği müddetce düzelmez bu sorun

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Aynı sorunu bulunduğum bölgede TT ile yaşıyorum sıkıntı baz istasyonunda, baz istasyonuna müdahele edilmediği müddetce düzelmez bu sorun
Maalesef operatörler sadece şov yapıyor. 5G'ye geçeceğiz diyorlar ama daha 4,5G hizmetini düzgün vermiyorlar. Baz istasyonları eski ve maalesef yetersiz. Yüksek kapasiteli ve daha modern baz istasyonları kurulması şart. İleride söylenildiği gibi ortak baz istasyonu sistemine geçerler de anlaşıp herkesi bu dertlerden kurtarırlar.

Oyla:

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Maalesef operatörler sadece şov yapıyor. 5G'ye geçeceğiz diyorlar ama daha 4,5G hizmetini düzgün vermiyorlar. Baz istasyonları eski ve maalesef yetersiz. Yüksek kapasiteli ve daha modern baz istasyonları kurulması şart. İleride söylenildiği gibi ortak baz istasyonu sistemine geçerler de anlaşıp herkesi bu dertlerden kurtarırlar.

Olur mu ama sadece Operatörlerde değil ISS ler de lafa gelince verdikleri aşırı hızdan modem bile ayaklanıp gidiveriyor. Söylenildiğinde altyapı çalışmaları yaptıkları belirtiliyor ama reklam filmleri için elin futbolcusunu çağırıp tonlarca para dökmeyi biliyorlar. Kaç senedir bir altyapı çalışması bitemedi hep aynı yalanlar aynı vaatler. Bu kafayla bütün bunlar zaten hikaye.

Oyla:
Üst Alt