Vivo X5 Max Türkçeleştirme

NEHIR4233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nehir
Konular
4
Arkadaşlar Çin'den 4 gün önce getirttiğim Vivo X5 Max telefonum var.Menüler ingilizce orjinal programları Çince olduğu için telefonu çok beğendiğim halde kullanamıyorum.Bu telefonu nasıl Türkçeleştirebilirim.Detaylı olarak analatabilecek bana yol gösterebilecek biri varmı?Telefonu sırf bu yüzden satacak duruma geldim.

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Telefonunuz kitkat üzerine inşa edilmiş funtouch os 2.0 ile geliyor. Bu romun bildiğim kadarıyla herhangi bir çevirisi bulunmuyor.

MI 2S cihazımdan gönderildi

Oyla:

NEHIR4233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nehir
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
proton252' Alıntı:
Telefonunuz kitkat üzerine inşa edilmiş funtouch os 2.0 ile geliyor. Bu romun bildiğim kadarıyla herhangi bir çevirisi bulunmuyor.

İlgilenip verdiğin cevap için teşekkür ederim.ANKARA'da yaşıyorum telefonumu satmak için ilana koymuştum aynı telefondan alan bir kişi ANKARA Balıkçıoğlu işhanında Türkçeleştirme yaptırmış hatta imei kopyalamış kullanıyormuş.Bende pazartesi gitmeyi düşünüyorum.

Oyla:

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Gelişmeleri buraya yazarsanız bu cihazı kullanan veya satın almak isteyenlere faydalı olacaktır.

Oyla:

NEHIR4233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nehir
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım yapılabilir sonrasında ise zaten burda paylaşırım.Nasıl yaptıklarını söylemezler ama o konudada siz yardımcı olursunuz.Sonuçta bende çok bilgi sahibi değilim.

Oyla:

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
hocam cevap saçma gelebilir ama çoğu telefoncu, cihazları türkçeleştiriyoruz diyip morelocale 2 yi kurup turkce yapıyolar oda pek etki etmiyo 

Oyla:
Üst Alt