Çözüldü Viperfx arkaplanda çalışmıyor kapanıyor

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya 13.05
Telefon Modeli
Note 10S
Bootloader Kilidi
Açık
viper fx kullanıyorum fakat muzik dinlerken vesaire arkaplanda açık kalmıyor kapanıyor elle acmak zorunda kalıyorum bir süre sonra tekrar kapanıyor kameraya giriyorum kapanıyor girince geri açılıyor sürekli açık tutmanin bir yolu var mi acaba

Çözüm
viper fx kullanıyorum fakat muzik dinlerken vesaire arkaplanda açık kalmıyor kapanıyor elle acmak zorunda kalıyorum bir süre sonra tekrar kapanıyor kameraya giriyorum kapanıyor girince geri açılıyor sürekli açık tutmanin bir yolu var mi acaba
Uygulamanın bildirimlerini engellediyseniz arkaplanda çalışmaz zaten. Bildirim ayarlarına bakın kapalıysa açın düzelmesi gerek

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Miui pil tasarrufu ayarlarını kapalıya almayı denedin mi?

Oyla:

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Uygulamayı kilitleyin pil tasarrufu modundan çıkarın otomatik başlatması açık olsun

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Uygulamanın bildirimlerini engellediyseniz arkaplanda çalışmaz zaten. Bildirim ayarlarına bakın kapalıysa açın düzelmesi gerek

Oyla: Çözüm
Üst Alt