Yardım Viper4Android ses kısık seviyeden artıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
İyi forumlar.

2 gün önce Redmi Note 8 cihazıma Viper4Android kurdum. Ses ayarlarını da kendime göre yaptım. Ama garip bir sorun yaşıyorum. Özellikle hoparlörde çok belli oluyor.

Herhangi bir müzik veya video açtığımda önce Viper çalışmıyor gibi oluyor ama bir anda ses artmaya başlıyor ve ayarının yaptığım seviyeye geliyor. Ayarlar kısmından sınır eşiğinden dolayı olabilir diye düşürdüm ama bir faydasını görmedim.

Sadece bir defaya mahsus değil; her ses için önce kısık çalıp sonra bir anda sesi arttırarak yapıyor bunu. Çok sinirimi bozuyor bu sorun. Nasıl çözebilirim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

17.07.2020 Düzenleme: Sorun devam ediyor.

EU Stabil'deyim şu an ve yine aynı şey var. Ses yükseltme kontrolü sesi arttırıyor ama azdan yükseğe doğru bir geçişle arttırıyor. Herhangi bir bildirim sesinde de, müziği durdurup yeniden başlattığımda da yapıyor. Bu ayar dışında sesi bu kadar arttıran bir ayar da yok. Bu nedenle ne yapacağımı bilmiyorum şu an. Sinir oldum. headbang~~

Son düzenleme:

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Ses yükseltme ile çıkış yükseltmeyi kapatıp dene işe yarar mı bilmiyorum ama onlardan gibi sanki

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Ayarları varsayılana sıfırlayın ya da verileri temizleyin öyle gözlemleyin. Değişmezse başka çözümler düşünürüz iyi geceler ve forumlar.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ses yükseltme ile çıkış yükseltmeyi kapatım dene işe yarat mı bilmiyorum ama onlardan gibi sanki
Onları kapatınca ses yüksekliği olmuyor zaten. Yani sesi yüksek ayara getiren ayarlar bunlar. Kapatırsam Viper'i hiç kullanmıyorum gibi olur. angel~~

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Onları kapatınca ses yüksekliği olmuyor zaten. Yani sesi yüksek ayara getiren ayarlar bunlar. Kapatırsam Viper'i hiç kullanmıyorum gibi olur. angel~~
Bende kullanıyordum bi ara ama sadece equalizer için kullanmıştım. Bence ayarları sıfırlayın. Önce equalizer ayarı yapın bir müzik açıp deneyin ayarlar sonradan mı geliyor diye. Eğer öyleyse sorun var demektir. Sıkıntısız çalışıyosa da şu anki ayarlarınızda sorun var demektir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ayarları varsayılana sıfırlayın ya da verileri temizleyin öyle gözlemleyin. Değişmezse başka çözümler düşünürüz iyi geceler ve forumlar.
3 sefer yaptım verileri sıfırlamayı. Maalesef hâlâ aynısını yapıyor. Şimdi bir daha denedim ve yine aynısı.

Bende kullanıyordum bi ara ama sadece equalizer için kullanmıştım. Bence ayarları sıfırlayın. Önce equalizer ayarı yapın bir müzik açıp deneyin ayarlar sonradan mı geliyor diye. Eğer öyleyse sorun var demektir. Sıkıntısız çalışıyosa da şu anki ayarlarınızda sorun var demektir.
Sonradan geliyor gibi oluyor ayarlar sıfırlasam da.

Acaba bir fix falan var mı bunun için? Audio Library (galiba ismi böyleydi) gibi Magisk'ten yüklenecek fix.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
3 sefer yaptım verileri sıfırlamayı. Maalesef hâlâ aynısını yapıyor. Şimdi bir daha denedim ve yine aynısı.

Acaba bir fix falan var mı bunun için? Audio Library (galiba ismi böyleydi) gibi Magisk'ten yüklenecek fix.

İlginç forumda anlatımları vardı ona göre mi kurdunuz? Ayrıca magisk modülü de işe yarayabilir

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
İlginç forumda anlatımları vardı ona göre mi kurdunuz? Ayrıca magisk modülü de işe yarayabilir

Valla hocam Viper4Android ya hiç çalışmaz yada adam gibi çalışır. Hiç karşılaşmadığım bir problem. Cihazınız rootlu ve magiskden yüklediniz dimi.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Valla hocam Viper4Android ya hiç çalışmaz yada adam gibi çalışır. Hiç karşılaşmadığım bir problem. Cihazınız rootlu ve magiskden yüklediniz dimi.
Apk olarak kurup izin verip yaptım. Çalışıyor da aslında.

Audio Modificitaon Library flaşladım, cihazım şu an anca fastboot moda giriyor. Cache temizlesem de olmuyor. Durduk yere iş çıkardım. :@ Neyse ki TWRP çalışıyor. Dosyalarımı alıp yeniden rom kuracağım. |(

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Apk olarak kurup izin verip yaptım. Çalışıyor da aslında.

Audio Modificitaon Library flaşladım, cihazım şu an anca fastboot moda giriyor. Cache temizlesem de olmuyor. Durduk yere iş çıkardım. :@ Neyse ki TWRP çalışıyor. Dosyalarımı alıp yeniden rom kuracağım. |(
Geçmiş olsun hocam. Tekrar denemek isterseniz trwpden yada magisk üzerinden deneyin daha sağlıklı olacaktır. Bir sorun olursa da magisk i trwpden kaldırısınız düzelir cihazınız sorunsuz açılır. Fakat bunun için magisk unistaler flaşlamanız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt