Rehber Viper4Android Miui 11/12/13 Android 10/11/12 Kurulumu

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Corvis Os Aosp Android 11'de "patching system yükleme başarısız" oldu deyip sürücleri yüklemiyor
Poco X3 cihaz

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Android 11 kullanıyorum tüm adımları yaptım ama maalesef nedense olmuyor.cihaz mi 10 pro ve eu beta rom yüklü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Bende beceremedim sonrada kaldırmak zorunda kaldım. Birde ben yüklediğimde kulaklık Bluetooth gibi seçenekler çıkmıyordu. Sildim valla mecburen.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Android 11 kullanıyorum tüm adımları yaptım ama maalesef nedense olmuyor.cihaz mi 10 pro ve eu beta rom yüklü
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Uygulama sürümü 2.7.2.1 mi hocam?

Melih_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Xıomia
Konular
8
Librar uygulaması bende hocam hoparlör bozdu ses gitmişti yine gidermi deneyimmi

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Gitmedi hocam başarılı olmuş sıkıntı yok mi9se eu beta romda çalıştı ama sesi çok fark etmedim
Ses fark etmediyse aktiflenmemiş olabilir. Aktiflendiğinde kilit açıp kapatma sesi dahi yükseliyor.

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
MERHABA MIUI TÜRKİYE AİLESİ

Rootlu cihazların olmazsa olmaz ses modüllerinden olan Viper4Android Miui 12 Android 11 Destekli olarak yayımlandı.
Cihazımda Android R (11) Sürümü olmadığından dolayı modülü deneme şansım olmadı, modül hakkında herhangi bir hata bildiriminde bulunulmamış, ancak sizler herhangi bir hata ile karşılaşırsanız bildiriniz.

KURULUM
Öncelikle SELİNUXMODCHANGER uygulamasını cihaza yükleyerek PERMİSSİVE olarak ayarlayınız.
Ardından MAGISK uygulamasına girerek modül yükleme ekranına geliniz, cihaz depolamasına indirdiğiniz AUDIO MODIFICATION LIBRARY 4.0 uygulamasını göstererek yükleyiniz.
Cihazı yeniden başlatmadan magisk ekranına geri geliniz VIPER4 ANDROID 11 dosyasınıda yükleyiniz ve cihazı yeniden başlatınız.
Ana ekrana gelen VIPER4 uygulamasını çalıştırıp root erişim izni veriniz ve sürücülerin yüklenmesini bekleyiniz, sürücü yükleme işlemi sonrasında cihaz yeniden başlayacaktır. Bu işlem sonrasında cihaz BOOTLOOP'a düşerse cihazı twrp ye alarak ADVANCE / FILE MANAGER / data / adb /modules /Viper4AndroidFX klasörü içerisinden POST-FS-DATA.SH dosyasını siliniz.
İşlemler Bu Kadar bundan sonrası için kendi profil yapılandırmanızı oluşturabilir yada örnek profil yapılandırmasından destek alabilirsiniz.

Keyifli Forumlar :)

İNDİRME BAĞLANTILARI

Kurulumda sorun yaşayanlar ekte verdiğim dosyayı da deneyebilirler.
Hocam bu rehber sadece android 11 için mi kullanılabilir yoksa miui 12.0.2 eu rom var bende ona da kurabilir miyim ?

Üst Alt