Rehber Viper4Android Miui 11/12/13 Android 10/11/12 Kurulumu

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam zip olarakmi atıyım dosya olarak içinde kernel vs vs var onların içindeki dosyaları ayrı ayrimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca sizin dediğiniz mt manager ile data klasör üne giriyorum içi boş hiçbir şey yok
Hocam konuda belirttiğim yola zip içerisinde bulunan dosyaları kopyalayın. Öncelikle dosyaları zipten çıkarın.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Hocam konuda belirttiğim yola zip içerisinde bulunan dosyaları kopyalayın. Öncelikle dosyaları zipten çıkarın.
Hocam şimdi belirttiğiniz yolda ayrı ayrı kernel dev dosyaları var indirdiğim zipteki dosyalarda bu klasörler var ama mesela benim indirdigimde profile var onda yok ama

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam şimdi belirttiğiniz yolda ayrı ayrı kernel dev dosyaları var indirdiğim zipteki dosyalarda bu klasörler var ama mesela benim indirdigimde profile var onda yok ama
Hocam zip içerisinde ayrı ayrı klasör var aynı isime sahip klasörler cihazınızda da mevcut zipten çıkardığınız klasörler ile cihazdaki klasörleri değiştirin.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Hocam zip içerisinde ayrı ayrı klasör var aynı isime sahip klasörler cihazınızda da mevcut zipten çıkardığınız klasörler ile cihazdaki klasörleri değiştirin.
Hocam zip içerisinde olan klasörler den bazıları yok cihazımda işte

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bunlar var hocam bu olurmu bide konuya 24 bit dosyası eklemissiniz onu twrp ile yükledim başka birşey yapmama gerek varmı birde telefonun kendi müzik çaları desteklerimi bunları
Evet hocam olmuş sorun görünmüyor, sadece müzik çalarda değil zil sesi ve sistem seslerinde de etkili oluyor.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
V4a nın bir önceki sürümünde direk çalışıyordu ancak ekim sonu güncellemede legacy mode a almadan driver çalışmıyor. Aml modülünü yüklediğinizde ne yaparsanız yapın çalışmıyor. Modülü kaldırınca ya da devre dışı bırakınca çalışıyor. Son sürümde bozdular bir şeyleri xdada da konuşuldu bu durum. Büyük ihtimal bir sonrakine hallederler.

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
V4a nın bir önceki sürümünde direk çalışıyordu ancak ekim sonu güncellemede legacy mode a almadan driver çalışmıyor. Aml modülünü yüklediğinizde ne yaparsanız yapın çalışmıyor. Modülü kaldırınca ya da devre dışı bırakınca çalışıyor. Son sürümde bozdular bir şeyleri xdada da konuşuldu bu durum. Büyük ihtimal bir sonrakine hallederler.
Valla ben ne yaptıysam yükleyemedim. Sürücü yükleme alanında hata veriyor. Yeni sürüm gelirse artık onu bekleyeceğiz mecburen.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Valla ben ne yaptıysam yükleyemedim. Sürücü yükleme alanında hata veriyor. Yeni sürüm gelirse artık onu bekleyeceğiz mecburen.
Konu başına eski sürüme ait magisk modülü ekledim dilerseniz test edebilirsiniz.

Üst Alt