Rehber Viper4Android Miui 11/12/13 Android 10/11/12 Kurulumu

usmelih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Poco F2 PRO
Konular
2
Kurulum doğrumu arkadaşlar. Menü çok az ama konudaki ayarlamaları burdan yapamıyoruz.
Bunlar şu anda hoparlör e uygulayabileceğiniz ayarlar. Jak girişine herhangi bir kulaklık vs. bağlandığınız da seçenekler artacaktır.

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Bunlar şu anda hoparlör e uygulayabileceğiniz ayarlar. Jak girişine herhangi bir kulaklık vs. bağlandığınız da seçenekler artacaktır.
Bende bluetoth üzerinden arabaya bağlanıyorum fakat viper menüde bluetoth seçeneği çıkmıyor. Normalde herkeste altta hoparlör kulaklık bluetoth seçenekleri çıkıyor fakat bende çıkmıyor malesef.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Bende bluetoth üzerinden arabaya bağlanıyorum fakat viper menüde bluetoth seçeneği çıkmıyor. Normalde herkeste altta hoparlör kulaklık bluetoth seçenekleri çıkıyor fakat bende çıkmıyor malesef.
Hocam kurduğunuz viperi silip apk olanı yüklemeyi denediniz mi? Diğer dts konusunada yazmışsınız ben sorunsuz kurdum kullandım hepsini biraz daha kurcalayın yaparsınız.

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Viper'ı arka planda kendi kendine çalıştırabilen var mı ? Arka plandaki uygulamaları kapattigimda Viper'da kapanıyo yeniden açana kadar da düzelmiyo maalesef. Otomatik başlatma da açık.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Viper'ı arka planda kendi kendine çalıştırabilen var mı ? Arka plandaki uygulamaları kapattigimda Viper'da kapanıyo yeniden açana kadar da düzelmiyo maalesef. Otomatik başlatma da açık.
Uygulamanın pil kısıtını kaldırın ve uygulamayı kilitleyin.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Konu güncellenerek video anlatım konuya dahil edilmiştir.

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Konu güncellenerek video anlatım konuya dahil edilmiştir.
Teşekkürler hocam iyi olmuş videolu anlatım. Bi kere kurdunmu zaten artık basitleşiyor ilk kez yapacaklar için güzel bir rehber. Ben selinux olmadan kullanıyorum dolby ve viper4 hiç bir sıkıntı olmuyor denemek isteyenler bakabilir hem arka planda çalışma daha az olmuş olur hemde sinir bozucu selinux zararlı bildirimi ortadan kalkar.

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Hometech alfa 7lm modelinde bir tablet geçti elime buna uygun twrp bulup viper4android kurabilirmiyiz

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Teşekkürler hocam iyi olmuş videolu anlatım. Bi kere kurdunmu zaten artık basitleşiyor ilk kez yapacaklar için güzel bir rehber. Ben selinux olmadan kullanıyorum dolby ve viper4 hiç bir sıkıntı olmuyor denemek isteyenler bakabilir hem arka planda çalışma daha az olmuş olur hemde sinir bozucu selinux zararlı bildirimi ortadan kalkar.
Rica ederim hocam, umarım yapamayanlara faydalı olur. Selinux olmadan denemedim, çalışıyorsa dediğiniz gibi pil açısından avantajı olabilir.

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Redmi Note 7 kullanıcısıyım bu uygulama sayesinde ahize sesim artacak mı? Uygulama sorunsuz çalışıyor kulaklıkta denedim. Ama ahize sesini arttırmadı sanki?

Üst Alt