Rehber Viper4Android Miui 11/12/13 Android 10/11/12 Kurulumu

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Benim cihazın resmi dolby desteği ve jbl haporlörü var. Ne zaman viper yüklesem orijinal dolby verdiği kaliteye ulaşamıyorum.

Viper daha çok seviyorum böyle bir durumla karşılaşip çözen varmi?

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Cihazım 11T miui 14 Endo sürümü yüklü
Viper4andorid yüklü ve sıkıntısız çalışıyor
Ama dtsx ultra modülünü yüklediğim zaman medya sesleri gelmiyor sistem sesleri çalışıyor bildirim sesleri geliyor ama Spotify veya YouTube den bir şey açtığım da ses gelmiyor bu problemi nasıl çözerim
Madem ki bu tür seslerle ilgili modüller yüklüyorsunuz sisteminizde olmazsa olmaz olan modül ismi "Audio Modification Library'dir. iki fakrlı ekolayzer çalışmasını sağlamak ana görevi.

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Madem ki bu tür seslerle ilgili modüller yüklüyorsunuz sisteminizde olmazsa olmaz olan modül ismi "Audio Modification Library'dir. iki fakrlı ekolayzer çalışmasını sağlamak ana görevi.
Fotoda ki gördüğünüz gibi yüklü olduğu halde çalışmıyor sürüm ile alakalı olduğunu düşünmüyorum miui a11 a12 a13 de denedim olmadı ama aosp custom ROM yüklemiştim telefona sıkıntısız çalışıyordu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-26-12-04-18-134_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2023-04-26-12-04-18-134_com.topjohnwu.magisk.jpg
    392,1 KB · Görüntüleme: 21

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Fotoda ki gördüğünüz gibi yüklü olduğu halde çalışmıyor sürüm ile alakalı olduğunu düşünmüyorum miui a11 a12 a13 de denedim olmadı ama aosp custom ROM yüklemiştim telefona sıkıntısız çalışıyordu
Yıllarca Miui eu beta kullandım ama 2-3 aydır Crdroid kullanıyorum. Miui'den daha düzgün çalışıyor. Bu tür sıkıntıları da yok. Belki tekrar düşünürsünüz.

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Yıllarca Miui eu beta kullandım ama 2-3 aydır Crdroid kullanıyorum. Miui'den daha düzgün çalışıyor. Bu tür sıkıntıları da yok. Belki tekrar düşünürsünüz.
Şu finansal uygulamalar olmasa ben de kullanmak istiyorum. Güvenemiyorum.

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Şu finansal uygulamalar olmasa ben de kullanmak istiyorum.
iş cep ve 1-2 tane de yerel banka programını şu an kullanıyorum ben crdroid'de. Siz güvenli olmaz diye mi çekiniyorsunuz ? yoksa çalışmayacağını mı düşünüyorsunuz ?

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
iş cep ve 1-2 tane de yerel banka programını şu an kullanıyorum ben crdroid'de. Siz güvenli olmaz diye mi çekiniyorsunuz ? yoksa çalışmayacağını mı düşünüyorsunuz ?
Güvenli olmaz diye. Çok fazla banka uygulamam var. Diğer yandan da midas uyulamasından borsa işlerim oluyor.

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Hocam cihazım 11T bu cihaz için official custom rom yok ancak gsi rom yükleyebiliyorum gsi rom da da bazı şeyler tam çalışmıyor etmiyor uygulamalar da kasma donma oluyor falan filan o yüzden yönelmiyorum pek çözüm yolunu bulacağım bulduğum gibi de konu olarak paylaşacağım

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
mi14 android 13 çin rom kullanıyorum. Redmi K40 gaming cihazımda ekstra hiçbirşey yapmadan çalıştı.Önce AML sonraViper'i yükleyip yeniden başlatın viperi açın tamamdır. Dahili dolby bana daha iyi geliyor nedense

Ekli dosyalar

• Audio-Modification-Library_v4_0.zip
    12,4 KB · Görüntüleme: 22
Üst Alt